رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

همایش ائمه جماعات مساجد درزرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش ائمه جماعات مساجد درزرندیه

همایش ائمه جماعات مساجد درزرندیه

همایش ائمه جماعات مساجد درزرندیه

 

همایش مشترک ائمه جماعات مساجد،هیات امنای مسجد و فرماندهان بسیج به منظور ایجاد وحدت بین ارکان مسجد در شهرستان زرندیه برگزار گردید.

همایش مشترک ائمه جماعات مساجد،هیات امنای مسجد و فرماندهان بسیج به منظور ایجاد وحدت بین ارکان مسجد درمحل حسینیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه تشکیل شد.

محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه در این برنامه به برشماری نقاط مشترک بین این سه رکن اصلی مسجد اشاره کرد و افزود: دشمن تلاش زیادی در خالی کردن مسجد ها دارد تا بتواند پایگاه اول مسلمین را تسخیر کند به همین منظور رو به سمت تخریب و سست کردن پایه های مسجد که همان ائمه جماعات ،هیات امنا و فرماندهان پایگاه می باشد رو آورده است.

مهجوری با اشاره به وحدت و همبستگی ارکان درون مسجد گفت: اتحاد و همبستگی داخل مسجد پیش شرط پویایی فرهنگی مساجد است.

وی ادامه داد: اولین مبحثی که باید در مساجد ایجاد کرد بحث وحدت واتحاد بین هیئت امنا، پایگاه وکانون های مساجد است چراکه همگی یک هدف را دنبال می کنند والبته این وحدت وجود دارد لیکن باید بیشتر شود.

مهجوری وی افزود: برای اینکه بتوانیم از مزایای این پایگاه عظیم اجتماعی بهر مند شویم، تعامل میان ارکان اساسی آن یعنی امام جماعت، هیئت امناء و اعضای پایگاه مقاومت بسیج نیاز است، بسیج و مسجد دو عامل مهم برای مقابله با تهدید ها و آسیب های دشمنان هستند، برای مقابله با جنگ نرم، شبیخون فرهنگی و نفوذ دشمن، سرباز، افسر و افسر ارشد می خواهیم که باید در مساجد تربیت شوند. توجه به مساجد موجب رشد فکری و عقیدتی جوانان می شود و به بصیرت افزایی اندیشه های ایشان کمک خواهد نمود، مسجدی موفق است که روحیه تعامل و همدلی میان سه رکن اساسی آن جاری باشد، چنین مسجدی کانون موثر در محله خواهد بود.محمد مهجوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یوم ا... نهم دی ماه گفت: حضور بی نظیر و 85 درصدی مردم ایران در انتخابات سال ۸۸ باعث شد که استکبار جهانی با توطئه ای دیگر دشمنی خود را با این موفقیت و همراهی مردم ایران با نظام نشان دهد

.