سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

همایش استانی امر به معروف و نهی از منکر بارویکرد : سلامت اداری و تحکیم بنیان خانواده - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش استانی امر به معروف و نهی از منکر بارویکرد : سلامت اداری و تحکیم بنیان خانواده

همایش استانی امر به معروف و نهی از منکر بارویکرد : سلامت اداری و تحکیم بنیان خانواده

همایش استانی امر به معروف و نهی از منکر بارویکرد : سلامت اداری و تحکیم بنیان خانواده

با حضور اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های استان و فعالین حوزه امر به معروف و نهی ازمنکر همایش بارویکرد سلامت اداری و تحکیم بنیان خانواده در سال پیامبر اعظم استاداری برگزار شد.

نماینده ولی فقیه گفت : انسانی که خود راخدمتگذار جامعه می داند باید به آب و آتش بزند و برادر و خواهر دینی اش را به طریق معقول از گمراهی بدور کند. انسانی که امر به معروف و نهی از منکر می کند باید با یک دست باتوسل به خدا و با دست دیگر دست نوازش بر سر معروفین جامعه بکشد.

آیت الله دری نجف آبادی تصریح کرد : آمران به معروف و ناهیان از منکر سلامت جامعه ، اخلاق جامعه ومعارف جامعه گسترش فرهنگ اهل بیت ، دفاع از ارزش ها و مقابله بافرهنگ وحشیانه داعش وآل سعود برایش مهم باشد و دغدغه و غم مردم را داشته باشد.

وی افزود : انسان سه جهاد را در زندگی سرلوحه کار خود قرار دهد اول جهاد اکبرکه همان مبارزه با نفس است دوم جهاد کبیر و اوسط که خیلی مهم است گسترش و معروف و مقابله با منکر می باشد و در آخر جهاد اصغر که همان مبارزه درمیدان رزم می باشد.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر گفت : هر سال هفته اول ماه محرم هفته امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری می شود که این همزمان معنای خاصی دارد هم ما به عنوان دوستداران امام حسین(ع) و به این شیوه رفتاری و فریضه امر به معروف و نهی از منکر اعتقاد داریم.

سردار کریمی افزود : تقارن این ایام با هفته امر به معروف و نهی از منکر بهره برداری ازفضای محرم جهت تبیین نهضت عاشورا است.

فرمانده سپاه روح الله گفت : اهمیت جایگاه امران به معروف و ناهیان از منکر ایجاد ارتباط موثر با سازمان های دولتی ، قضایی ، کانون های مذهبی ، مساجد و مصلاها می باشد.

سردار کریمی گفت : گسترش اطلاع رسانی به عموم مردم از اهداف این مجمع و در نهایت تجلیل از فعالان آمران به معروف و ناهیان از منکر می باشد.

در پایان از 60 نفر از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر تجلیل به عمل آمد.