جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

هفته دولت در شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته دولت در شبکه آفتاب

هفته دولت در شبکه آفتاب

هفته دولت در شبکه آفتاب

 

صداوسیمای استان مرکزی در هفته دولت با پخش ویژه برنامه های مختلف و برنامه های گفتگو محور، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین نظام را از شبکه آفتاب به خوبی به تصویر کشید.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب  با تهیه و پخش برنامه های مختلف از جمله: «رصد»، «خانه آفتابی»، «ما می توانیم»، «بارگاه قدس»، «ندای آینه»، «کلام امام (ره)»، «شب های تابستان»، «دولت عشق»، «من رجایی هستم»، «مستند شهید رجایی»، «مستند هفته دولت»، «روایت انقلاب»، »، «برگی از ایام شهید باهنر و شهید رجایی»، «نور هدایت(کلام رهبری)»، «برگی از ایام مربوط به شهیدان باهنر و رجایی»، «سرود و کلیپ مناسبتی هفته دولت»، «زیرنویس»، «وله مناسبتی هفته دولت» و... جمعاً به مدت 1527 دقیقه، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین دستگاه های اجرایی استان را به خوبی به تصویر کشید.

رادیو شبکه آفتاب هم با تهیه و پخش برنامه های متعددی در هفته دولت از جمله: برقراری ارتباط های روزانه در برنامه «پیام امروز»، حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان در برنامه های «گلبانگ صبح» - «موج جوانی» - «نشست هفته» و...  ، و همچنین بیان عملکرد نهادهای مختلف اجرایی در برنامه های تخصصی با مخاطبان خاص خود، همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب بود، در هفته دولت در برنامه زنده «پاسخ» نیز مسئولان استانی با محوریت امید بخشی در سایه بیان خدمات مسئولان دولت به مردم، پاسخگوی سوالات مخاطبان بودند و در مجموع بیش از 1610 دقیقه ویژه برنامه های مستمر از شبکه رادیویی آفتاب در هفته دولت به موضوع خدمات دولت اختصاص پیدا کرد.   

خبر شبکه آفتاب نیز با تولید و پخش بیش از 677 عنوان گزارش و مصاحبه های مختلف خبری از جمله خبر مکتوب، گزارش خبری تلویزیون، گزارش خبری رادیو، پخش خبر محلی رادیو، پخش خبر محلی تلویزیون، کانال خبرگزاری، سایت خبرگزاری و نیز برقراری ارتباط زنده با شبکه های سراسری - گزارش ویژه خبری از افتتاح طرح ها در 12 شهرستان استان- پوشش خبری ویژه از سفر معاونان رئیس جمهور (دکتر ابتکار، دکتر ستاری، دکتر رحمانی) به استان - ارتباط زنده تلفنی در بخش های خبری صدا وسیما با 12 فرماندار در 12 شهرستان با موضوع عنوان طرح های هفته دولت - هماهنگی برای ارسال و پخش گزارش های خبری در شبکه های سراسری اخبار سیما- پنج برنامه گفتگوی ویژه با حضور استاندار و معاونین استانداری مرکزی و نیز مدیران کل دستگاه های اجرایی استان و... جمعاً به مدت 1005 دقیقه، به موضوع هفته دولت پرداخت.

فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با انتشار بیش از 60 عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: خبر، عکس، ویدئو، اینفوگرافی، عکس نوشته، پادکست و... با پرداختن به موضوعات مختلف از جمله اطلاع رسانی و انعکاس اقدامات و خدمات دولتمردان در هفته دولت تلاش وافری نمود.