جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

هفته دولت در شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته دولت در شبکه آفتاب

هفته دولت در شبکه آفتاب

هفته دولت در شبکه آفتاب

صداوسیمای استان مرکزی در هفته دولت با پخش ویژه برنامه های مختلف و برنامه های گفتگو محور، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین نظام را از شبکه آفتاب به خوبی به تصویر کشید.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب  با تهیه و پخش برنامه های مختلف از جمله: « درمسیر توسعه»، «سرزمین آفتاب»، «گفتگوی ویژه»، «صبح و زندگی»، «شب آفتابی»، «خانه آفتابی»، «ما می توانیم»، «کارنامه»، «همگام با ورزش»، «رصد»، «سیب سلامت»، «نگارستان»، «بارگاه قدس»، «ندای آدینه»، «بزرگداشت شهدای هشتم شهریور»، «کلام رهبری»، «میان برنامه هفته دولت»، «نور هدایت(کلام رهبری)»، «دولت عشق»، «برگی از ایام مربوط به شهیدان باهنر و رجایی»، «سرود و کلیپ مناسبتی هفته دولت»، «زیرنویس»، «وله مناسبتی هفته دولت» و... جمعاً به مدت 1770 دقیقه، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین دستگاه های اجرایی استان را به خوبی به تصویر کشید.

رادیو شبکه آفتاب هم با تهیه و پخش برنامه های متعددی در هفته دولت از جمله: برقراری ارتباط های روزانه در برنامه «پیام امروز»، حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان در برنامه صبحگاهی «گلبانگ صبح» و نیز بیان عملکرد نهادهای مختلف اجرایی در برنامه های تخصصی با مخاطبان خاص همچون «کانون مهر» برای خانواده های استان، «امید های فردا» با مخاطب نوجوان و «موج جوانی» برای قشر جوان، همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب بود، در هفته دولت همچنین موضوعاتی از قبیل صنعت، اقتصاد و توسعه استان با حضور مسئولان ذیربط در برنامه «نشست هفته» مورد بررسی قرار گرفت. در برنامه های «پاسخ» و «موج آشنا» نیز مسئولان استانی پاسخگوی سوالات مخاطبان بودند و در مجموع بیش از 650 دقیقه ویژه برنامه های مستمر از شبکه رادیویی آفتاب در هفته دولت به موضوع خدمات دولت اختصاص پیدا کرد.   

در خبر شبکه آفتاب نیز با تولید و پخش بیش از 313 عنوان گزارش و مصاحبه های مختلف خبری از جمله خبر مکتوب، گزارش خبری تلویزیون، گزارش خبری رادیو، پخش خبر محلی رادیو، پخش خبر محلی تلویزیون، کانال خبرگزاری، سایت خبرگزاری و نیز برقراری ارتباط زنده با شبکه سراسری خبر و همچنین شش برنامه گفتگو ی ویژه با حضور استاندار و معاونین استانداری مرکزی و نیز مسئولین نهاد ها و دستگاه های مختلف اجرایی استان، جمعاً به مدت 761 دقیقه، به موضوع هفته دولت پرداخت.

فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با انتشار بیش از 63 عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: خبر، عکس، ویدئو، اینفوگرافی، عکس نوشته، پادکست و... با پرداختن به موضوعات مختلف از جمله اطلاع رسانی و انعکاس اقدامات و خدمات دولتمردان در هفته دولت تلاش وافری نمود.