جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

هدایت خانواده در مسیر قرآن و اسلام یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

هدایت خانواده در مسیر قرآن و اسلام یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است

هدایت خانواده در مسیر قرآن و اسلام یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است

هدایت خانواده در مسیر قرآن و اسلام یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: هدایت زنان، خانواده و جامعه به سمت وسوی قرآن، اسلام و ولایت فقیه یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه اراک با یاد آوری آغاز دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه افزود: جلوگیری از حرکت خانواده و جامعه به سمت ابتذال و هدایت آن به سمت قرآن، اسلام و ولایت فقیه یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل (ره) است.
وی ادامه داد: ادامه مسیر ابتذال که حکومت طاغوت برای کشور و جامعه فراهم کرده بود، نابودی جایگاه زن در جامعه را به همراه داشت.
امام جمعه اراک گفت: ایام فاطمیه اول و دوم و تولد صدیقه کبری(س) فرصت مناسبی برای ارایه دیدگاه اسلام نسبت به جایگاه زن در جامعه و توجه هرچه بیشتر به تربیت دختران و زنان بزرگی است که در صحنه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نقش آفرینی می کنند.
آیت الله دری نجف آبادی خاطر نشان کرد: دستاوردهایی را که تا کنون در دوران انقلاب به دست آورده ایم از عفاف، حجاب و عصمت زنان، خانواده و جامعه بوده است.
وی گفت: دامان مادران بزرگترین دانشگاه انسان سازی بوده و شخصیت های بزرگی همانند امام حسین(ع) حضرت عباس(ع) و امام خمینی(ره) تربیت شده این دانشگاه هستند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: با وجود دستاوردهای بزرگی که انقلاب اسلامی برای کشور به همراه داشته است؛ اکنون تنگناهایی نیز وجود دارد که باید برای رفع آنها تلاش کرد.
آیت الله دری نجف آبادی افزود: مردم استان مرکزی در دهه مبارک فجر پا به پای مردم سایر نقاط کشور با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و انسجام خود را حفظ می کنند.