رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

نواي ملكوتي دعاي عرفه از شبکه آفتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نواي ملكوتي دعاي عرفه از شبکه آفتاب

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

تصویربرداران: مجید فراهانی – مهدی مرجانی – وحید رحیمی – رضا نورمحمدی – علیرضا محرابی

همزمان با فرا رسیدن ایام معنوی عرفه، مراسم پر فیض دعای عرفه روز سه شنبه 30 مرداد 97 در ساعت 15:30 از مصلی بیت المقدس اراک به صورت زنده از سیمای آفتاب پخش می شود

به منظور بهره مندی همگانی؛ همزمان با فرارسیدن روز عرفه، مراسم  معنوی و روحبخش دعای عرفه با دعا حجت الاسلام صابری روز سه شنبه 30 مرداد ماه مصادف با نهم ذی الحجه 1438 ساعت 15:30 دقیقه به طور مستقیم از شبکه تلویزیونی صدا و سیمای استان مرکزی از مصلی بیت المقدس اراک پخش می شود.

دعاي امام حسين عليه السلام در روز عرفه عنوان دعايي است مفصل و مشتمل بر مضامين عاليه معرفتي كه در روز عرفه و در صحراي عرفات توسط آن حضرت و همراهانش در بيرون خيمه‌ها خوانده شد؛ اين دعاي نسبتا طولاني از اعمال مهم شيعيان است كه پس از نماز ظهر و عصر تاغروب آفتاب خوانده مي‌شود.

گفتنی است شبکه آفتاب همزمان با پوشش تصویری دعای عرفه از مصلی بیت المقدس اراک ، از شهرهای دلیجان، ساوه و خمین نیز این دعا پخش می شود . علاوه بر قرائت دعای پرفیض عرفه امام حسین(ع)، مدیحه سرایی و سخنرانی نیز از دیگر بخش های این مراسم بود

این برنامه به همت عوامل پخش و همکاران فنی در روز سه سه شنبه 30 مرداد مصادف با نهم ذی الحجه از ساعت 15:30 تا پایان مراسم پخش می شود .

 

 

سال تولید: 1397