حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

نواي ملكوتي دعاي عرفه از سیمای آفتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نواي ملكوتي دعاي عرفه از سیمای آفتاب

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

دستیار تهیه:

تصویربرداران: مجید فراهانی – مهدی مرجانی – وحید رحیمی – رضا نورمحمدی – علیرضا محرابی

 

همزمان با فرا رسیدن ایام معنوی عرفه، مراسم پر فیض دعای عرفه روز پنجشنبه 9 شهریور96 در ساعت 16 از مصلی بیت المقدس اراک به صورت زنده از سیمای آفتاب پخش می شود

به منظور بهره مندی همگانی؛ همزمان با فرارسیدن روز عرفه، مراسم  معنوی و روحبخش دعای عرفه با دعا حجت الاسلام صابری روز پنجشنبه 9 شهریور ماه مصادف با نهم ذی الحجه 1438 ساعت 16 به مدت 120 دقیقه به طور مستقیم از شبکه تلویزیونی صدا و سیمای استان مرکزی از مصلی بیت المقدس اراک پخش می شود.

دعاي امام حسين عليه السلام در روز عرفه عنوان دعايي است مفصل و مشتمل بر مضامين عاليه معرفتي كه در روز عرفه و در صحراي عرفات توسط آن حضرت و همراهانش در بيرون خيمه‌ها خوانده شد؛ اين دعاي نسبتا طولاني از اعمال مهم شيعيان است كه پس از نماز ظهر و عصر تاغروب آفتاب خوانده مي‌شود.

گفتنی است شبکه آفتاب همزمان با پوشش تصویری دعای عرفه از مصلی بیت المقدس اراک ، از شهرهای دلیجان، محلات و خمین نیز این دعا را پخش می کند. علاوه بر قرائت دعای پرفیض عرفه امام حسین(ع)، مدیحه سرایی و سخنرانی نیز از دیگر بخش های این مراسم می باشد

این برنامه به همت عوامل پخش و همکاران فنی در روز پنجشنبه 9 شهریور مصادف ب نهم ذی الحجه از ساعت 16 الی 18 تا پایان مراسم پخش می شود .

سال تولید: 1396