سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت است - نمایش محتوای خبر

 

 

نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت است

نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت است

نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت است

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در حماسه به یاد ماندنی و شکوهمند مردم ایران در نهم دی ماه 88 گفت : حضور مردم در این روز یادآور مجاهدت های ملت شریف ایران است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: انتخاباتی برگزار شد که با چالش هایی مواجه شد و عناصری که در انتخابات شکست خورده بودند و آرای لازم را کسب نکرده بودند بهانه ای به دستشان آمد تا مردم را به خیابان ها بکشند و اردو کشی کنند.

وی ادامه داد : در این میان بیگانگان و در راس آن آمریکا و اسرائیل هم با آنها همصدا شدند و رسانه های بیگانه و دشمنان ملت هم با آنها همراهی کردند و تصور کردند که می توانند انقلاب مخملی راه بیندازند ، غافل از آن که ملت ما بیدار هستند و رهبری معظم انقلاب هم با تدبیر و آگاهی مانع از دستیابی دشمنان به اهداف پلیدشان شدند .

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: در حوادث سال 88 عده ای در تهران به ساحت مقدس اردوگاه امام حسین علیه السلام و مردم عزادار در روز عاشورا جسارت کردند و در نتیجه مردم ایران و از جمله در شهرهای مختلف استان مرکزی آرام ننشستند و حماسه نهم دی ماه 88 را در حمایت از ولایت و رهبری و دفاع از مقدسات درتاریخ ماندگار کردند .

آیت الله دری نجف آبادی افزود : ما باید در عرصه های مختلف هوشیار باشیم و به گونه ای عمل کنیم که آب به آسیاب دشمن نریزیم.