سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

نماینده مردم خمین: دفاع از ارزشها و آرمانهاخط قرمزنظام است. - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مردم خمین: دفاع از ارزشها و آرمانهاخط قرمزنظام است.

نماینده مردم خمین: دفاع از ارزشها و آرمانهاخط قرمزنظام است.

نماینده مردم خمین: دفاع از ارزشها و آرمانهاخط قرمزنظام است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع از ارزش‌های و آرمانهای انقلاب خط قرمز نظام است و مردم باید در این خصوص حساسیت و هوشیاری لازم را داشته باشند

محمد ابراهیم رضایی در مصلی امام خمینی در جمع مردم و بسیجیان افزود: نظام اسلامی حاصل خون شهیدان جان برکف است و ملت بصیر ایران هرگز اجازه نمی دهند که آرمان ها و ارزش های انقلابی خدشه دار شده و آسیب ببیند.

وی اظهارکرد: دشمنان امروز در جنگ نرم از طریق تبلیغات مسموم ماهواره ای و فضای مجازی سعی دارند سرمایه نیروی جوان و معنویات را در کشور کمرنگ کنند و مقابله با این توطئه نرم هوشیاری مستمر در تمام لایه های نظام را می طلبد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان به دنبال روزنه نفوذ برای آسیب زدن به نظام اسلامی هستند و تجربه سال 88 باید از همه ابعاد در جامعه نهادینه شود تا بار دیگر چنین حوادثی رخ ندهد.

رضایی عنوان کرد: 9 دی ماه یوم الله است چرا که در خود پیام بیداری و هوشیاری دارد.
وی با بیان اینکه دشمن هیچ گاه ناامید نیست، اظهار کرد: دشمن در کمین گاه خود با سازماندهی جدی تر و کسب اطلاعات بیشتر از درون کشور برنامه ریزی می کند.

نماینده مردم خمین ادامه داد: یکی از توطئه های نرم دشمن بردن جامعه به سمت دو قطبی شدن است که رهبرمعظم انقلاب بارها این مسئله مهم را تذکر دادند و اینک وظیفه تک تک ماست که با هوشیاری این توطئه را خنثی کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با اشاره به اینکه اتحاد و انسجام ملی ضرورت همیشگی نظام است ادامه داد: احزاب سیاسی برای پیروزی در انتخابات پیش رو نباید جامعه را دو دسته کنند و این تکلیف بر آنان واجب است.