جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی در اراک برپا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی در اراک برپا می‌شود

نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی در اراک برپا می‌شود

نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی در اراک برپا می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی از برپایی سومین نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی در اراک خبر داد.

مهدی جهانمیرزایی اظهار داشت: سومین نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی17 آبان ماه در اراک برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: سومین نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی 17 آبان ماه در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع با حضور  بیش از 600  شرکت کننده در قالب 140 غرفه نمایشگاهی برپا می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی افزود: این غرفه‌ها شامل شرکت‌های مرتبط با چاپ اداری و دیجیتال، سی‌ان‌سی، لیزر و پرینترهای سه بعدی، دستگاه‌های چاپ بنر،  شرکت‌های مرتبط با بسته‌بندی مواد غذایی و جعبه سازی، کانون‌های تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش آخرین دستاوردها و فناوری‌های نوین  این عرصه‌ها و خدمات مربوطه و فراهم کردن زمینه لازم برای مبادلات علمی، تخصصی، و اقتصادی برگزار می‌شود.

به گفته وی اولین نمایشگاه تخصصی بانک، بورس،  بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری نیز همزمان با این نمایشگاه در محل سالن پرشیا در متراژ سه هزار متر با حضور مدیریت شعب بانک‌های استان، شعب و دفاتر بیمه‌ای، شرکت‌های مرتبط با بورس  و سرمایه‌گذاری آخرین دستاوردهای خویش را به نمایش خواهند گذاشت.

وی گفت: این نمایشگاه‌ها از 17 تا 21 آبان ماه برای بازدید علاقمندان دایر است.