سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نماز جمعه محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه محلات

نماز جمعه محلات

نماز جمعه محلات

امام جمعه محلات گفت: روابط پنهانی آل سعود و آل خلیفه با رژیم صهیونیستی با هدف ضربه زدن به اسلام و پیشبرد اهداف شوم استکباری است.

حجت الاسلام مهدی ربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محلات افزود: دیدار نمایندگان رژیم صهیونیستی با تعدادی از سران آل خلیفه در بحرین و برپایی نشست های عیش و نوش و پایکوبی مصداقی از ماهیت پلید آنان است.

وی اظهارکرد: اگر چه برای کشور ما ارتباط پنهانی سران آل خلیفه و آل سعود با رژیم صهیونیستی ثابت شده بود و وقوع چنین حوادثی باعث می‌شود ماهیت این رژیم های دست نشانده در کشورهای عربی نیز برای همه آشکار شود.

امام جمعه محلات خاطرنشان کرد: آل سعود برای نجات خود از باتلاق یمن با حمایت برخی کشورهای مستکبر غربی دست به جنایات متعدد زده است که این جنایات آنان را به سمت نابودی خواهد برد.

وی، با اشاره به تلاش‌های گسترده آل سعود برای حمایت از تروریست ها در سوریه اظهار کرد: پیروزی جبهه مقاومت در سوریه و آزاد سازی حلب از دست تروریست‌ها، شکست سخت آل سعود را در پی داشت و ادامه این شکست‌ها در لبنان و یمن باعث نابودی آل سعود خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به هفته بصیرت اشاره کرد و گفت: 9 دی ماه، روز حماسه‌ بزرگ ملت ایران در برابر دشمنان قسم خورده نظام بود و مردم بصیر با آگاهی جلوی سوء نیت‌ها و سوء استفاده‌ فتنه گران را گرفتند.

حجت الاسلام ربانی ادامه داد: امیر المونین علی(ع) در نهج البلاغه می‌فرمایند؛ فتنه خود فساد انگیز است چرا که شروع آن ریشه در هوا و هوس دارد.

محلات یکی از شهرستان های 12گانه استان مرکزی است که در منطقه جنوبی این استان واقع شده است