جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

نماز جمعه قرارگاه فرهنگی و رسانه فراگیر مردمی - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه قرارگاه فرهنگی و رسانه فراگیر مردمی

نماز جمعه قرارگاه فرهنگی و رسانه فراگیرمردمی

نماز جمعه قرارگاه فرهنگی و رسانه فراگیر مردمی

خطیب جمعه اراک گفت: با استقامت و شجاعت مسلمانان، دشمنان بشریت مجبور شدند محاصره مسجدالاقصی را بردارند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ حجت الاسلام حسینی پور امام جمعه موقت اراک در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر با بیان اینکه با صبر، استقامت و شجاعت مسلمانان، دشمنان بشریت مجبور شدند محاصره مسجدالاقصی را بردارند تصریح کرد: رزمندگان اسلام هرجای کشور‌های اسلامی فتوحاتی دارند که پیروزی بزرگ حزب الله ازجمله این فتوحات است.
حجت الاسلام حسینی پور به تحریم‌های جدید آمریکا هم اشاره کرد و اضافه کرد: آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نیست و همواره در طول تاریخ به کشورما ضربه زده و هزینه‌های زیادی را به جمهوری اسلامی ایران وارد کرده است. 
 
خطیب جمعه اراک ادامه داد: این تحریم یکی از راه‌های دشمنان برای براندازی نظام مردمی ایران است و مسولان و مردم باقدرت و شجاعت در برابر دشمنان می‌ایستند.
 
حجت الاسلام حسینی پور با اشاره به اینکه نمازجمعه از جمله اهداف دشمنان است که مورد هجمه واقع شده اظهار کرد: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی و رسانه فراگیرمردمی و کم خرج است که هزینه آن را نمازگزاران تامین می‌کنند.
 
امام جمعه موقت اراک با بیان اینکه امروزه در روابط اجتماعی، اقتصادی و بویژه در بخش حجاب شاهد اقداماتی در جامعه هستیم که انطباقی با دستورات دینی ندارد افزود: متاسفانه برخی‌ها کرامت انسانی خود را کنار می‌گذارند، در حالی که برهنه شدن و به مفاسد و ظواهر تن دادن، فرد و جامعه را به تباهی می‌کشاند.
وی با با اشاره به اینکه هر بنده‌ای باید متصف به اوصاف الهی باشد و اگر در این مسیر حرکت نکند از جایگاه خود نزول می‌کند اضافه کرد: ملائکه مقرب کارگزاران انسان‌های با کرامت هستند.