جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

نماز جمعه شهرستانها - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه شهرستانها

نماز جمعه شهرستانها

نماز جمعه شهرستانها

موضوع انتخابات محور مهم خطبه های نماز جمعه سایر شهرها هم بود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز اراک ؛ امام جمعه ساوه با تاکید بر انتخاب رئیس جمهور توانمند و کارامد گفت : ساماندهی اقتصادی با تکیه بر توان داخلی باید مسئله مهم و دغدغه نامزدها باشد و در این راستا مردم بهترین ناظران انتخابات هستند.

----------------
در خمین حجت السلام حسینی ، به اهمیت انتخابات 29 اردیبهشت تاکید کرد و گفت : انتخابات مظهر اقتدار ملت و نماد مردم سالاری دینی است و مردم ایران هم در شرکت در صحنه های مهم کشور ثابت کردند پشتیبان مقتدر برای کشور هستند.

--------
 
حجت الاسلام بهرامی امام جمعه موقت محلات بر وحدت ملی نامزدهای انتخابات تاکید کرد و به طرفداران توصیه کرد ، از هرگونه رفتارهای نا متعارف پرهیزکنند و مراقب باشند یکدیگر را تخریب نکنند و هدفشان حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب باشد.

---------
جت السلام ابراهیمی امام جمعه زرندیه به اعیاد شعبانیه اشاره کرد و گفت : امنیت و آرامش امروز کشور مدیون دلیرمردانی است که جانانه از خاک ایران دفاع کردند و باید در تمام ایام سال  قدر دان زحمات آنها باشیم.

-------------------------
 
حجت الاسلام  نیشابوری امام جمعه آشتیان با اشاره به هفته کار و کارگر گفت : مهمترین خواسته مسئولان و مردم از تولید کنندگان ، تولید کالای با کیفیت است که برای این کار باید دولت ، مدیران و کارگران دست به دست هم دهند تا از تولید داخلی حمایت شود و از ورود کالاهایی که امکان تولید آن در داخل وجود دارد جلوگیری شود.

----------
حجت الاسلام فیض کرمیان در خطبه های این هفته نمازجمعه فرمهین ، به حضور پررنگ مردم در انتخاباتهای گذشته اشاره کرد و  گفت : مردم ایران در چارچوب آموزه های اسلام و با وحدت و مشارکت گسترده ، همواره انتخاباتی پرشور و تحسین برانگیز را برگزار کرده اند و همین عوامل باعث تحکیم اقتدار ملی شده است.

-----------
حجت الاسلام  موسوی خطیب جمعه شازند به فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام  معلم و  روز معلم اشاره کرد و گفت : روز معلم، روز بزرگداشت عشق و ایثار و تجلیل از انسانهایی است که علم را در جان‏ها جاری می‏کنند ، معلم یعنی کسی که  انسان را از جهالت به دانایی رهنمون میکند.

----------
خطیب جمعه تفرش حضور گسترده مردم در پای صندوقهای رای و حضور آگاهانه را دو وظیفه مهم ملت دانست و گفت : مردم آگاهند و نامزدها را در برنامه های تبلیغاتی و مناظرها خواهند شناخت