جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

نماز جمعه ساوه - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه ساوه

نماز جمعه ساوه

نماز جمعه ساوه

خطیب جمعه ساوه گفت: هفته وحدت نمادی از اتحاد و همبستگی جهان اسلام در برابر زیاده خواهی های مستکبران است

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز عبادی، سیاسی جمعه افزود: دشمنان و بدخواهان نظام با برجسته کردن اختلافات وتفرقه افکنی به دنبال ضربه زدن به اسلام و آموزه های دینی هستند.

وی با اشاره به هفته وحدت افزود: امروز اهل تسنن و شعیان در صفوف مشترک در مقابل با ظلم و استبداد ایستادگی می کنند و به تدبیر امام راحل و مقام معظم رهبری شعیان و اهل تستن با حفظ وحدت و یکپارچگی خود در صدد تقویت جایگاه اسلام هستند.

خطیب جمعه ساوه افزود: ملت مطالبه گری برخورد قانونی با متجاوزان به بیت المال را همواره از مسئولان طلب می کند.

امام جمعه ساوه اظهار کرد: عهد شکنی آمریکاییها در برجام نقض قوانین است و بار دیگر با این پیمان شکنی چهره پلید این استعمارگر نمایان شد.

حجت الاسلام حسینی افزود: شورای امنیت ملی و دولت با حفظ مصالح مردم و کشور باید در خصوص پیمان شکنی آشکار آمریکاییها واکنش مناسب را در دستور کار قرار دهند.

وی اظهار کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی باید با جدیت بیشتری پیگیری شود تا توسعه کشور تقویت شود.

حسینی با اشاره به خسارت 600 میلیاردی سرما به باغات ساوه افزود: انتظار می رود مسئولان کشور در جهت حمایت از باغداران ساوجی اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

امام جمعه ساوه ضمن پاسداشت ولادت حضرت محمد (ص) و آغاز امامت حضرت مهدی موعود بیان کرد: در دوران غیبت صغری ارتباط مردم از طریق نواب خاص با امام زمان(عج) میسر بود اما در دوران غیبت کبری فقها نایب هستند و باید در مسیر ولایت فقیه گام برداشت