سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

نماز جمعه خمین - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه خمین

نماز جمعه خمین

نماز جمعه خمین

امام جمعه خمین گفت: انتظار به حق مردم از قوه قضائیه این است که بررسی پرونده حقوق های نجومی را آغاز کند و کسانی را که از بیت المال سوء استفاده کرده اند ، مجازات کند.

حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه خمین افزود: مردم در شرایط سختی زندگی می کنند و از کسانی که زیاده بگیر بوده و در چارچوب قانون حرکت نکرده اند ناراضی هستند.

وی ادامه داد: زیاده خواهان متخلف در هر رده و پستی که باشند با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی سنخیتی ندارند و باید منابعی را که به ناحق برده اند به صندوق بیت المال بازگردانند.
حجت اسلام حسینی بیان کرد: رزمایش مدافعان آسمان ولایت که نمایش قدرت جمهوری اسلامی بود به شایستگی برگزار شد و دشمنان را ناامید کرد.

امام جمعه خمین گفت: قدرت نمایی در این رزمایش برای کشورهای ضعیف منطقه نیست بلکه نمایشی از اقتدار و انسجام نظامی کشور به دشمنان قسم خورده نظام بود.

حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: مردم بصیر و انقلابی با دشمن شناسی و آگاهی بالا در حماسه 9 دی به دشمنان نشان دادند که تا پای جان از انقلابشان دفاع می کنند.

وی بیان کرد: حماسه 9 دی تجلی اتحادو اقتدار ، بصیرت مردم است و برای همیشه به عنوان یک تودهنی محکم در ذهن دشمنان خواهد ماند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: آیت الله شیخ نمر روحانی شجاع و با عظمتی بود که به دست کثیف آل سعود به شهادت رسید.

امام جمعه خمین بیان کرد: خون مظلومانه این شهید  به هدر نمی رود بلکه مجاهد پرور است.

وی در ارتباط با تصویب قطعنامه سوریه در شورای امنیت افزود: بعد از ده ها سال شورای امنیت ناپرهیزی کرد و معجزه از خود نشان داده است و شورای امنیت اگر عرضه دارد باید در مقابل اسرائیل بایستد که تهدید جدی خاورمیانه و کشورهای جهان است.

حجت الاسلام حسینی افزود: ترکیه بعد از شکست تروریست ها در حلب و پیروزی جبهه مقاومت به سوریه و ایران پیوست اما این سیاستی بیش نیست و در آن صداقت وجود ندارد و اردوغان می خواهد بگوید از تروریست ها تنفر دارد.