جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

نماز جمعه خمین - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه خمین

نماز جمعه خمین

نماز جمعه خمین

امام جمعه خمین گفت: بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا در جای جای تاریخ بر همگان روشن است

حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه افزود: تمدید قانون تحریم بر ضد کشور، نشان از بد عهدی و پیمان شکنی آمریکای جنایتکار است.

وی اظهارکرد: اعتماد به آمریکا در هیچ برهه ای از تاریخ پاسخ مناسبی نداشته است و امروز این استعمارگر با بدعهدی در برجام بار دیگر نیت پلید خود را نشان داد.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها در رهنمودهای روشنگرایانه خود به بدعهدی و پیمانی شکنی آمریکا تاکید کردند و به مسئولان گوشزد فرمودند که آمریکا بر عهد و پیمان خود استوار نیست.

امام جمعه خمین گفت: دولت باید با برنامه کارشناسی و مدون به خصوص در حوزه معیشت مردم تلاش مضاعف تری را در دستور کار قرار دهد و از سرمایه گذاران برای تقویت تولید ملی حمایت کند.

وی گفت: دشمنان با پذیرش شکست در جبهه نظامی در خط مقدم دیگری به دنبال تضعیف کشور هستند و اگر آمریکا و برخی هم پیمانانش از پیروزی در جنگ نظامی با ایران اطمینان خاطر داشتند، لحظه ای درنگ نمی کردند.

امام جمعه خمین سخنان دیگر خود با اشاره به لزوم نظارت بر بیت المال گفت: باید بر متجاوزان به حقوق مردم و بیت المال برخورد شود و تحقق این مهم مطالبه به حق مردم است.

وی بیان کرد: برای فراهم شدن بسترهای ازدواج جوانان و ایجاد اشتغال پایدار باید برنامه ریزی کارشناسی شود تا از هدرفت سرمایه های ملی جلوگیری شود.

حجت الاسلام حسینی گفت: دولت باید راهکار عملی و برخورد جدی با پدیده قاچاق کالا را در دستور کار قرار دهد تا اقتصاد کشور آسیب نبیند.

امام جمعه خمین گفت: این انقلاب و نظام متعلق به همه اقشار مختلف مردم است و دولت باید برای جلب رضایت شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

وی در سخنان دیگر خود به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در سوریه پرداخت و اظهارکرد:آمریکا، عربستان و برخی کشورهای اروپایی همه دست به دست هم دادند تا از پیروزی جبهه مقاومت جلوگیری کنند.

امام جمعه خمین افزود: ایران اسلامی نیز در مقابل فتنه گری های گروه تروریستی داعش ایستادگی می کند چرا که اگر این گروه خبیث در عراق و سوریه پیروز می شدند به کشور ما نیز یورش می آورند.

حجت الالسلام حسینی اضافه کرد: با حمایت و مجاهدت سربازان اسلام و ملت ایران پیروزی های پی در پی نصیب ملت عراق و سوریه می شود.

شهرستان خمین زادگاه امام خمینی 110 هزار نفر جمعیت است.