جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

نماز جمعه اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه اراک

نماز جمعه اراک

نماز جمعه اراک

فرهنگ عاشورا روشنترین راه برای حرکت در مسیر الهی و ایستادگی در برابر کفر و ظلم استکبار است .

نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه اراک تمسک به اهل بیت علیها السلام و الگوپذیری از فرهنگ عاشورا را بهترین راه برای رسیدن به کمال و شناخت مسیر خدایی شدن دانست .

آیت الله دری نجف آبادی گفت : نشر ارزشهای عاشورا و فرهنگ حسینی رسالتی مهم برای شیعیان است و بهره گیری از زبان گویای هنر تاثیرگذارترین شیوه برای انتقال و انتشار فرهنگ عاشورا است .

امام جمعه اراک در بخش دیگری از خطبه ها به تشریح اهداف شوم رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی در افروختن آتش جنگ نیابتی در منطقه پرداخت و گفت: رژیم خودفروخته ال سعود به عنوان ابزارآدم کشی دست به جنایات هولناک در یمن زده تا آمریکا و رژیم صهیونیستی اهداف استگباری خود را به پیش ببرند .

نماینده ولی فقیه در استان همچنین از تعداد بالای تصادفات منجر به فوت در کشور و استان مرکزی انتقاد کرد و گفت : افزایش نظارت های ترافیکی و ارتقای ایمنی و رعایت کامل مقررات رسالت مهم مسولان و مردم است تا میزان تصادفات جاده ای کاهش یابد .

آیت الله دری مبارزه جدی و افزایش اگاهی خانواده ها و جامعه در برابر افیون شوم اعتیاد را راه موثر برای کاهش آسیب های اجتماعی دانست و با یادآوری هفته استاندارد افزایش کیفیت محصولات تولیدی و استاندارد سازی را ضرورت کشور برای شکوفایی اقتصادی دانست .