سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نماز جمعه اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه اراک

نماز جمعه اراک

 

نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه اراک گفت : اقتصاد مقاومتی  استفاده از محصول داخلی و تولید کالای با کیفیت از راههای مقابله با توطئه اقتصادی دشمنان است .

خطیب جمعه اراک گفت: جدیت و اجرایی کردن واقعی اقتصاد مقاومتی راه نجات کشور در برابر توطئه  اقتصادی دشمن است و مسئولان و مردم باید با رعایت الگوی مصرف  پرهیز از اسراف  تولید و استفاده از کالای داخلی می تواند کشور را دربرابر فشارها دشمن بیمه کند.

ایت الله دری به کاهش قیمت نفت  در جهان اشاره کرد و گفت این موضوع موضوع سیاسی است که عربستان با همکاری  امریکا و برخی  کشورها در صدد ضربه زدن به ایران هستند و قیمت نفت تا این حد سقوط می کندکه این موضوع هوشیاری مسئولان از اتکا به نفت را بیشتر می کند.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین موضوع وقف و جایگاه ان در اسلام را مهم و ارزشمند دانست و گفت وقف صدقه جاریه است و مال وقف شده تا همیشه برای فرد باقی می ماند و از برکات و حسنات ان بهر ه مند می شود.

وی همچنین با اشاره به طرحهای عمرانی در بیمارستان ایت الله خوانساری از مردم خواست با هماهنگی با اداره اوقاف و امورخیریه در اجرای این کار خیر سهیم شوند.

ایت الله دری با تسلیت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع)  مردم را به بهره مندی از برکات این ماه و شرکت در مراسم عزاداری سفارش کرد.