جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

نشست هفته - نمایش محتوای صدا

 

 

نشست هفته

Loading the player...

«نشست هفته» عنوان برنامه گفتگو محور رادیو آفتاب است که با هدف پیگیری مطالبات مردمی در حوزه های مختلف و پاسخگویی مسئولان استان هر هفته روزهای چهارشنبه ساعت 10:15 به مدت 45 دقیقه پخش می شود.

 

این برنامه نشستی است هفتگی با مسئولان و کارشناسان مسئول و پاسخگو در ادارات و نهادهای مختلف استان مرکزی در استودیوی صدای شبکه آفتاب که در راستای ارتقای شناخت و آگاهیهای عمومی نسبت به مسائل و مشکلات روزمره مردم با آیتمهای گفتگو، ، مصاحبه، پخش تلفن و پیامک های مردمی و ... می کوشد برخی مسائل ، مشکلات و نابسامانیهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی،... مبتلا به مردم را نسبت به اداره یا سازمان مربوطه تحلیل و بررسی نماید

هدف برنامه ایجاد تحرک و پویایی در راستای حل مشکلات استان، طرح مطالبات مردم و مسئولین و توسعه همه جانبه استان می باشد

در برنامه زنده «نشست هفته» که با ساختاری ترکیبی، موضوعات اجتماعی و فرهنگی استان را پیگیری می کند، مجری برنامه با میهمان مربوطه بحث و گفتگو می کند و ضمن بررسی و ارائه راهکارهای مناسب و جامع با پخش گزارش ها و تلفن مردمی به سوالات مطرح شده پاسخ داده می شود.

برنامه نشست هفته کاری از گروه اجتماعی شبکه رادیویی آفتاب است که به تعداد یک باکس در هفته روزهای چهارشنبه از ساعت 10:15 بمدت 45 دقیقه تقدیم شنوندگان رادیو استان مرکزی می شود.

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده: علیرضا اهوازی

گوینده: علیرضا رافعی

صدابردار: مجید خدادادی

نویسنده: علیرضا اهوازی عراقی

گزارشگر: شهرام ترکمانیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ