جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نشست هفتگی درس اخلاق مدیران استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هفتگی درس اخلاق مدیران استان

نشست هفتگی درس اخلاق مدیران استان

نشست هفتگی درس اخلاق مدیران استان

 

نشست هفتگی اخلاق مدیران استان هم در اراک برگزار شد

نماینده ولی فقیه در استان در نشست این هفته به تبیین جایگاه بسیج ، اهمیت مراسم اربعین حسینی و حضورسران چند کشور در ایران پرداخت.

آیت الله دری نجف آبادی در پانزدهمین نشست درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک ضمن تبریک هفته بسیج افزود: بسیج شجره طیبه و یادگار امام راحل است و با اخلاق ترین و متعهدترین نیروهای کشور زیر پرچم بسیج ، از بدو انقلاب تا به امروز به بهترین شکل حامی انقلاب و ارزش های نظام بوده اند.

امام جمعه اراک افزود : نیروهای بسیجی در جنگ تحمیلی، جنگ فرهنگی، جنگ اقتصادی و جنگ علمی به عنوان حامیان همیشه در صحنه نقش آفرینی کرده اند و صف آرایی آن ها در برابر دشمن با برنامه ریزی کارشناسی، همواره خاری در چشم بدخواهان نظام بوده است.

وی همچنین با اشاره به اربعین حسینی افزود: فرهنگ عاشورایی با پیام ایثار و شهادت سرمایه بزرگ کشور است و همه هراس دشمنان از این فرهنگ است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : اربعین فرصتی مغتنم است تا شیعیان با اجتماع بزرگ خود پیام همدلی و وحدت و عشق و ارادت خود را به جهان نشان دهند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود : مکتب عاشورا تجلی مبارزه حق علیه باطل است و این مکتب با پیام های بلندش باید به الگویی برای آزادی خواهان و حق طلبان جهان تبدیل شود.

عضوهیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت : دیدار سران کشورهای شرکت کننده در اجلاس صادر کنندگان گاز با مقام معظم رهبری حاوی نکات و مطالب ارزنده ای است و باید فرصت های همدلی در مناسبات بین المللی روز به روز تقویت شود.

وی حضور پوتین ، رئیس جمهور روسیه در تهران و دیدار ایشان با رهبر معظم انقلاب را نشان از جایگاه مستحکم و باصلابت ایران در منطقه و جهان دانست و افزود: در مناسبات دیپلماسی باید اولویت کشور تقویت ظرفیت های بین المللی باشد و هرچه پیوند ایران با کشورهای دیگرمحکم تر شود، ضریب موفقیت و اقتدار کشور در جهان بیشتر می شود.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به مقوله برجام افزود: در شرایط پساتحریم باید با استفاده از روحیه و انگیزه بالای مردم در سازندگی و رشد اقتصاد مقاومتی به گونه ای تلاش شود که تحول آفرینی اقتصادی کشور تضمین شود.