سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نشست هفته در رادیو آفتاب - نمایش محتوای صدا

 

 

نشست هفته در رادیو آفتاب

نشست هفته در رادیو آفتاب

 
 

 

«نشست هفته» عنوان برنامه گفتگو محور رادیو آفتاب است که با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردمی در سطح استان و پاسخگویی مسئولان اسنان در این شبکه تهیه و پخش می شود.

این برنامه نشستی است هفتگی با مسئولان و کارشناسان مسئول و پاسخگو در ادارات و نهادهای مختلف استان مرکزی در استودیوی صدای شبکه آفتاب که در راستای ارتقای شناخت و آگاهیهای عمومی نسبت به مسائل و مشکلات روزمره مردم با آیتمهای گفتگو، ، مصاحبه، پخش تلفن و پیامک های مردمی و ... تلاش می کند مسائل مبتلا به مردم را نسبت به اداره یا سازمان مربوطه تحلیل و بررسی نماید

در برنامه زنده «نشست هفته» که تهیه کنندگی آنرا علیرضا اهوازی بر عهده دارد، مجری برنامه با میهمان مربوطه بحث و گفتگو می کند و ضمن بررسی و ارائه راهکارهای مناسب و جامع با پخش گزارش ها و تلفن مردمی به سوالات مطرح شده پاسخ داده می شود.

برنامه نشست هفته کاری از گروه اجتماعی شبکه رادیویی آفتاب استان مرکزی است که با اجرای علیرضا رافعی، صدابرداری مجید خدادادی، نویسندگی علیرضا اهوازی عراقی و گزارش های شهرام ترکمانی هر هفته روزهای چهارشنبه از ساعت 12:35 بمدت 45 دقیقه تقدیم علاقمندان صدای شبکه آفتاب خواهد شد.