جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

نشست مشترک فرمانداران ،بخشداران و اعضای ستاد انتخابات استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مشترک فرمانداران ،بخشداران و اعضای ستاد انتخابات استان مرکزی

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه کشور به مجلس قوی و اثرگذار نیاز دارد گفت: رفع مشکلات مردم از وظایف مهم نمایندگان است.

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ سمینار مشترک فرمانداران بخشداران و اعضای ستاد انتخابات استان امروز در استانداری تشکیل شد و ابعاد مختلف انتخابات پیش رو مورد بررسی قرار گرفت. 
آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در این مراسم گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باید با حضور حداکثری مردم و با عظمت فراوان برگزار شود و شایسته‌ترین افراد وارد مجلس شوند.
 
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه کشور به مجلس قوی و اثرگذار نیاز دارد گفت: کشور به مجلسی نیاز دارد که تا با جدیت تمام به مشکلات رسیدگی کند و نمایندگان با الگوپذیری از آیت‌الله شهید مدرس قوانین را در مجلس مصوب کنند تا کشور در مسیر توسعه و پیشرفت روز افزون قرار بگیرد. 
 
آیت الله دری با بیان اینکه نمایندگان در مقابل کل کشور مسئولیت دارند افزود: ایستادگی با تمام توان مقابل دشمن وظیفه همه مسئولان و مردم است و باید با کار تولید و تلاش فراوان برای توسعه اقتصادی کشور تلاش کنیم تا کارشکنی‌ها و تحریم‌های دشمنان نتوانند تاثیری بر کشور بگذارند.
 
آقازاده در ادامه به اصل بی طرفی مسئولان در برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: با هر مسئولی که در انتخابات پیش رو تخلفی انجام دهد و اصل بی طرفی را رعایت نکند به صورت قطعی برخورد خواهیم کرد.
استاندار مرکزی همچنین افزود: در این جلسه نکات لازم به مسئولان مربوطه ارائه شد تا انتخابات پیش رو را با حضور حداکثری مردم و با شکوه فراوان برگزار کنیم.