سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

نشست مشترک صنعتگران باری طرح مشکلات - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مشترک صنعتگران باری طرح مشکلات

نشست مشترک صنعتگران باری طرح مشکلات

نشست مشترک صنعتگران باری طرح مشکلات

نشست مشترک نمایندگان صنعتگران استان مرکزی با اتاق بازرگانی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی برگزار شد.

دراین نشست حدود 100 صاحب صنعت استان از سوی صاحبان صنایع بزرگ و کوچک استان مشکلات صنعت را برای طرح وراهگشای در حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت کشور طرح کرده و مورد هم اندیشی قرار دادند.

مشکلات بانکی برای دریافت تسهیلات ، مشکلات گمرکی ، مالیاتی ، مالیات بر ازرش افزوده بر مواد اولیه ، واردات کالاهای صنعتی که در استان مرکزی تولید می شود ، بهره های بالای بانکی ، نبود واحد تحقیق و توسعه دراکثر واحدهای صنعتی، بیمه ، برون سپاری ،تعمیرات واحدهای بزرگ به نیروهای خارج استان ، اشکال در قانون کار و واردات واگن با وجود بومی سازی تولید انواع واگن از جمله مشکلات ودغدغه هایی بود که طرح شد.

افشون معاون استاندار مرکزی در این نشست از صاحبان صنایع خواست تا فردا دیگر مسائل و مشکلات خود را برای جمع بندی به دبیرخانه اتاق بازرگانی ارسال کنند.

حاجی پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هم از سفر قریب الوقوع نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه جاری در استان مرکزی خبر داد.