جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

نشست ستاد سومین جشنواره گلهای فاطمی و محمدی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست ستاد سومین جشنواره گلهای فاطمی و محمدی استان

نشست ستاد سومین جشنواره گلهای فاطمی و محمدی استان

نشست ستاد سومین جشنواره گلهای فاطمی و محمدی استان

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در این نشست گفت: انس با قرآن و آموزه های دینی به ویژه در بین نوجوانان و جوانان بهترین راهکار برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

حجت الاسلام قربانپور افزود: باید ادارات و همه دستگاههای دولتی جهت گیری قرآنی داشته باشند و عملکردشان منطبق با آموزه ها و معیارهای دینی باشد.

وی اظهار کرد : برگزاری جشنواره های قرآنی آغاز یک حرکت است که طی آن مجموعه فعالیت هایی قرانی در یک حوزه صورت می گیرد و نتیجه و ثمره آن در جشنواره ارائه می شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در خصوص اهمیت برگزاری این جشنواره گفت : این جشنواره با هدف شناسایی انگیزه ها ، توانایی ها و خلاقیت های افراد برگزار می شود.

حجت الاسلام قربانپور گفت: سومین جشنواره قرآنی گلهای فاطمی و محمدی سال آینده درهشت شهرستان در سطح استان مرکزی برگزار می شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان مرکزی گفت: این اداره کل متولی هفت درصد مردم جامعه است و 90 هزار نفر تحت پوشش آن هستند.

ناصری افزود: برنامه های قرآنی در راستای طرحهای فرهنگی در این نهاد حمایتی با قوت اجرا می شود و خمین یکی از کانونهای فعال قرآنی است که در برنامه های اوقات فراغت نیز همیشه رتبه برتر را در استان مرکزی از آن خود کرده است .