سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری در اراک افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری در اراک افزایش یافت

نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری در اراک افزایش یافت

نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری در اراک افزایش یافت

شهردار اراک از افزایش ۱۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی درون شهری در کلانشهر اراک و با تاخیری ۵ ماهه، از ابتدای شهریورماه خبر داد.

محمدابراهیم عباسی با اشاره به افزایش قیمت کرایه تاکسی درون شهری در اراک اظهار داشت: نرخ کرایه تاکسی درون شهری در کلانشهر اراک با انجام بررسی‌های دقیق و با توجه به نرخ تورم موجود در جامعه و در نظرگرفتن هزینه‌های جاری درباره کار تاکسی‌داران، ‌به‌طور میانگین 15درصد افزایش یافت.

وی افزود: جا دارد که از اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک و فرماندار اراک به سبب تایید قیمت پیشنهادی کارشناسی شده سازمان تاکسیرانی تشکر می‌کنیم که البته ابلاغ نرخ جدید کرایه تاکسی در سال95 با وقفه5 ماهه همراه بود.شهردار کلانشهر اراک اضافه کرد: نرخ‌های مصوب جدید از آغاز ماه شهریور جهت اجرا به رانندگان تاکسی در شهر اراک ابلاغ و اعلام شده است.

عباسی تصریح کرد: جهت اطلاع رسانی به شهروندان و رانندگان ناوگان تاکسیرانی از نرخ مصوب،‌ بنرهای اطلاع‌رسانی در نقاط مختلف کلانشهر اراک نصب شده است که البته شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان به نشانی www.araktaxi.ir قسمت نرخ کرایه‌ها، نرخ مصوب سال 95 را مشاهده و دریافت کنند.

وی بیان کرد: نرخ مصوب سال 95 بصورت برچسب بروی شیشه کلیه تاکسی ها جهت رویت آسان‌تر مسافرین نصب می‌شود.

شهردار اراک ادامه داد: همه رانندگان تاکسی شهر اراک موظف به رعایت نرخ مصوب هستند و در صورتی که رانندگان کرایه اضافه دریافت کنند،‌ شهروندان می‌توانند با ثبت کدشناسایی تاکسی و ارسال پیامک به شماره 10007993و یا مراجعه حضوری به کیوسک‌های بازرسی مستقر در سطح شهر، شکایت خود را مطرح کنند که در اسرع وقت رسیدگی می‌شود.