رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

نخستین تولید کننده اتصالات انعطاف پذیر در ایران

   اتصالات انعطاف پذیر اتصالاتی است که در صنایع پتروشیمی، نفت،گاز ،نیروگاه ها و مجتمع های فولاد استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ شرکت ارتعاشات صنعت اراک اولین طراح و تولید کننده اتصالات انعطاف پذیر در ایران است.

مدیرعامل شرکت ارتعاشات صنعت اراک گفت: اتصالات انعطاف پذیر اتصالاتی است که در صنایع پتروشیمی، نفت،گاز ،نیروگاه ها و مجتمع های فولاد استفاده می شود.

شریفی افزود: این اتصالات در سیستم های لوله کشی جهت جذب لرزش و جابجایی ها و نیز جلوگیری از گسیختگی لوله ها کاربرد دارند که شرکت ما اولین طراح و تولید کننده این محصولات در ایران است که تا ۲۰ درصد نیاز کشور را تامین می‌کند.

وی گفت: در این شرکت علاوه بر اشتغال  خانواده و برادران تعداد چهل و پنج نفر دیگر نیز در این کارخانه مشغول به کار می باشند.

مدیرعامل شرکت ارتعاشات صنعت اراک عنوان کرد: شرکت ما اولین بیمارستان های صحرایی  در کشور  را نیز طراحی و تولید کرده که در مدیریت بحران استفاده می شوند و بدون نیاز به جرثقیل توسط ۸ جک پیاده و سوار می شوند که در آنها تمام امکانات بیمارستانی تعبیه شده است.

شریفی افزود: شرکت ارتعاشات صنعت امسال ۲۰۰ دستگاه بیمارستان صحرایی تولید کرده است.

وی افزود: در ایران هشت شرکت  در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که شرکت ما محصولاتش را با یک دهم ارزش واقعی تولید می کند.

مدیرعامل شرکت ارتعاشات صنعت اراک گفت:  این شرکت دارای استانداردهای بین المللی است که شامل طراحی، محاسبه، ساخت، بازرسی و خدمات پس از فروش است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.