جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مهدی عبدلی - نمایش محتوای موسیقی

 

 

مهدی عبدلی

شناسه : 234503399

مهدی عبدلی

مهدی عبدلی

مهدی عبدلی استعداد ذاتی و موهبت خداداد صدای خود را با تولد در اردیبهشت ماه سال 1365 خورشیدی در شهر اراک از خانواده ی مادری به یادگار گرفت و مرور این یادگار ، در فضای تلاوت آیات آسمانی قرآن ، همواره همراه دوران کودکی و نوجوانی او شد و به احترام خواست پدر و علاقه ی قلبی خود، ذکر سجایا و مناقب ائمه ی اطهار (ع) را در مجالس مذهبی به ادای دین ایستاد و بعدها هم ترنم مبانی اعتقادی و میهنی را با اجرای سرودهایی به مناسبتهای ویژه ادامه داد .

در این مسیر با هنرمندان بسیاری همکاری و همدلی داشته که جلوه های این همکاری را در کنسرت های متعدد و برنامه های اجرا شده در استان مرکزی و استانهای دیگر کشور و حضور در برنامه های مختلف رادیوئی و تلویزیونی و مشخصا با انتشار آلبوم ماه غریب (سال 1383) و آلبوم عصر روز دهم (سال 1392) می توان سراغ گرفت .

او در عین علاقه مندی به تحصیل و طی مدارج دانشگاهی در رشته ی مهندسی کشاورزی ، هرگز از انس با آواز ایرانی جدا نشده و از تلاش برای ارتقای دانش موسیقایی و توان اجرایی خود باز نایستاد و در فرصت های مغتنمی که حاصل می شد از محضر اساتیدی همچون اکبر گلپایگانی ، حمیدرضا نوربخش ، فریبا داودی و امیرحسین زندیان در تهران و رضا ربیعی ، کریم خوش الحان و کامران اناری در اراک بهره ها گرفته است . اما جلوه های صدایی او را ، بعلت علاقه و گرایش شخصی ، بیشتر می توان در "تصنیف خوانی" و "موسیقی تلفیقی" شنید .

از نتایج دوره ها و مداومت های ضروری گفته شده می توان به کسب رتبه ی اول در 2 دوره ی متوالی جشنواره های موسیقی استان مرکزی و کسب مقام برتر در جشنواره ی نغمه های عاشورائی (سال 1392) اشاره کرد . البته انتظار از او و انتظار او از خود بیش از اینهاست و یقینا روزهای روشن تری از کمال هنری و توفیقات موسیقایی او را می توان چشم امید داشت ، چرا که اینها خود از نتایج سحر است ...جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
نشراستعداددرالمپیادریاضی ازنقش به سزایی... سعید کورکی ۱۳۹۹/۰۶/۵ ۱۳:۳۰

سعید کورکی
نشراستعداددرالمپیادریاضی ازنقش به سزایی برخورداراست.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۶/۵ ۱۳:۳۰