جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

ملت شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می‌داند - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می‌داند

ملت شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می‌داند

ملت شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می‌داند

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:ملت شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می‌داند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: افکار سیاسی ملت ایران آمیخته با اصول و مبانی دینی و معنویات است و این ملت شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می‌دانند.

آیت‌الله قربانعلی دری ‌نجف‌‌آبادی دقایقی پیش پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتخابات نشانه بلوغ سیاسی ملت ایران است و بسیار خوشحالیم که این ملت همیشه بلوغ سیاسی خود را به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: در هفتم اسفند ماه سال گذشته مردم استان مرکزی با حضور خود در پای صندوق‌های اخذ رای حماسه بزرگی را خلق کردند و امروز نیز بار دیگر این حماسه‌آفرینی را تکرار خواهند کرد.

امام جمعه اراک با بیان اینکه مردم با حضور پر شور در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کار خود را تکمیل کرده و دین خود را به نظام اسلامی ادا خواهند کرد، بیان داشت: مردم ولایت‌‌مدار و همیشه در صحنه استان مرکزی پای صندوق‌های رای حضور می‌یابند تا ضمن حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب، بیداری و هوشیاری خود را به اثبات برسانند.

دری ‌نجف‌آبادی با اشاره به پیام حضور مردم در انتخابات گفت: پیام مردم ایران به سراسر جهان این است که ملت با عزت ایران همچنان روی مواضع اصولی خود ایستاده و جواب هر تهدید سیاسی و روانی را با مقاومت خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان باید پس از ورود به مجلس در چارچوب خون شهدا و در چارچوب خطوط قرمز نظام گام بردارند، تصریح کرد: راه‌یابی به مجلس و دریافت مقام و منصب در جامعه اسلامی یک موهبت الهی است و این مردم هستند که با انتخاب اصلح بهترین فرد را نماینده خود می‌کنند.