رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

مقابله با توطئه دشمنان با اجرای اقتصاد مقاومتی و احیای فرهنگ اصیل ایرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

مقابله با توطئه دشمنان با اجرای اقتصاد مقاومتی و احیای فرهنگ اصیل ایرانی

مقابله با توطئه دشمنان با اجرای اقتصاد مقاومتی و احیای فرهنگ اصیل ایرانی

مقابله با توطئه دشمنان با اجرای اقتصاد مقاومتی و احیای فرهنگ اصیل ایرانی

نماینده ولی فقیه در استان در جمع نمازگزاران جمعه شهر اراک گفت : با اجرای اقتصاد مقاومتی و احیای فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی می توانیم راه نفوذ اقتصادی و فرهنگی دشمن را سد کنیم .

خطیب جمعه این هفته شهر اراک اقتصاد مقاومتی را یکی از مهمترین منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و گفت : ایران کشوری است برخوردار از منابع عظیم خدادای ونیروی انسانی کارآمد که با بهره گیری از این دو خصوصیت می توان در راه رشد و شکوفایی صنعتی و اقتصادی کشور گام برداشت.

 آیت الله دری گفت : یکی از مهمترین دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی دردیدار با اعضای مجلس خبرگان را عدم پویایی و رشد علمی کشور و دانشگاه ها عنوان کرد و گفت باید با تکیه بر دانش بومی در راه تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع مشکل بیکاری گام برداریم .

 وی احیای فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را از دیگر دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: توسعه شبکه های اجتماعی و منحرف ساختن ذهن جوان ایرانی از اهداف شوم استعمارگران است که باید هوشیار باشیم .

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وجود گروه های تکفیری نظیر داعش در منطقه بر لزوم حفظ وحدت وهمدلی بین مسلمانان جهان تاکید گفت : وجود گروه های تکفیری در منطقه به دلیل ترس استکبار جهانی به خصوص اسرائیل جنایتکار از وحدت مسلمانان است . آیت الله دری افزود : کشتار وحشیانه مسلمانان به دست داعش و رژیم سفاک آل سعود آب به آسیاب دشمنان اسلام ریختن است.

امام جمعه اراک به ایام فاطمیه هم اشاره ای کرد و گفت : بانو فاطمه ی زهرا ( س ) نماد بزرگترین بانوی جهان است و بانوان باید از رفتار و منش ایشان در زندگی الگو گیرند .

آیت الله دری در پایان درختکاری را سنت حسنه عنوان کرد و گفت : در هفته ای منابع طبیعی باید با کاشت نهال در جهت توسعه فضای سبز استان تلاش شود .