معرفی کاندیداهای انتخابات خبرگان رهبری

ویژه‌ برنامه‌های انتخاباتی نامزدهای خبرگان رهبری در استان مرکزی در تلویزیون آفتاب از ۲۵ بهمن تا چهارم اسفند روی آنتن می‌رود.

با توجه به اهمیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری که قرار است در تاریخ هفتم اسفند 1394 برگزار شود و آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مورد نظر، ویژه‌ برنامه تلویزیونی خبرگان رهبری با موضوع تبليغات انتخابي نامزدهاي مجلس خبرگان رهبری به تهیه‌کنندگی ابراهیم مرادی به مدت 25 دقیقه از صدا و سیمای مرکز استان مرکزی در نظر گرفته شده است که به معرفی کاندیدای‌های پنجمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در استان مرکزی می‌پردازد.

در این برنامه که به مدت 25 دقیقه تهیه و تولید می شود. هر کدام از نامزدهای انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری در استان به معرفی خود و سوابق علمی خود می پردازند و برنامه‌ها، نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را درباره مسائل مهم و مختلف از طریق رسانه استانی ارائه می‌کنند تا مردم استان به خوبی با کاندیداها آشنا شده و انتخاب درستی را انجام دهند.

برابر ضوابط تعیین شده در آیین نامه تبلیغات کاندیداها و در نظر گرفتن تعداد داوطلبان استان، برای هر کاندیدا یک برنامه 20 دقیقه‌ای تلویزیونی و هر برنامه نیز با یک یا 2 بار تکرار در نظر گرفته شده است که دو نوبت در روز از آنتن سیمای آفتاب تقدیم مخاطبان می شود

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

 

تهیه کننده: ابراهیم مرادی

گوینده متن: مصطفی ابراهیمی

تصویربردار: