جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

معرفی برنامه های شبکه آفتاب در دهه فجر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

معرفی برنامه های شبکه آفتاب در دهه فجر

 

پخش صدا ی آفتاب

پخش سیمای آفتاب

پخش خبر صدا و سیما

صدا و سیمای استان مرکزی همچون سالهای گذشته به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های ویژه‌ای را به منظور پخش از صدا و سیما تدارک دیده است.

برنامه های سیما در دهه فجر:

پخش برنامه زنده « خیابان انقلاب پلاک 38 » هر شب از ساعت 20:30 به مدت 14 شب، پخش ویژه‌ برنامه 11 و  12 بهمن ماه از بیت تاریخی امام خمینی (ره) و پوشش زنده مراسم راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و ضبط و پخش راهپیمایی از نقاط مختلف استان از این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

پخش برنامه دوربین پنج با هدف پوشش مراسم سالگرد پیروزی انقلاب، پخش فیلم‌های سینمایی خاطره انگیز با موضوع انقلاب هر شب از ساعت 23:30 ،  پخش سریال انقلاب زیبا هر شب از ساعت 19 پخش مستند های انقلابی، آهنگ‌های انقلابی، تصاویر خاطره‌انگیز و... از دیگر برنامه‌های شبکه آفتاب در ایام دهه فجر به شمار می‌رود.

‏برنامه های رادیو در دهه فجر:

برنامه «گلبانگ سربلندی» از دوازدهم بهمن هر روز ساعت 06:30، پخش ویژه‌برنامه «رادیو انقلاب» هر شب از یکی از شهرستانهای استان ساعت در ساعت 18:30، نمایش رادیویی از 12 تا 22 بهمن هر شب ساعت 22:30، پخش گزارش‌های زنده از بیت قدیمی امام (ره)، پخش مستند های انقلابی 12 تا 22 بهمن هر شب ساعت 23:30 و پخش ویژِه برنامه «شکوه پیروزی» ویژه راهپیمایی گرامیداشت 22 بهمن ماه از جمله برنامه هایی هستند که در ایام دهه فجر تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود.

سایر برنامه ها:

مصاحبه با خانواده‌های معظم شهدای انقلاب و فعالان انقلابی، جوانان، هنرمندان، ‏تدارک ویژه خبر شبکه آفتاب در دهه مبارک فجر، پخش مستندهای انقلاب، پوشش کامل خبری برنامه‌های دهه مبارک فجر به ویژه افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و برنامه‌های فرهنگی و هنری، گفت‌وگوی ویژه خبری، تولید گزارش‌هایی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان و... نیز از دیگر برنامه‌های صدا و سیمای استان در سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می باشند

سال تولید: 1395


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __