جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

معارفه سرپرست فرمانداری تفرش - نمایش محتوای خبر

 

 

معارفه سرپرست فرمانداری تفرش

معارفه سرپرست فرمانداری تفرش

معارفه سرپرست فرمانداری تفرش

 

در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار سرپرست فرمانداری  تفرش معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار تفرش برگزار شد.

معاون سیاسی استاندار مرکزی در این جلسه با بهره گیری از خطبه های نهج البلاغه گفت:امانتداری،توجه به منافع ملی و وام دار نبودن شخص یا فرد را از ویژگی های فرماندار است.

حسن بیگی افزود:قانون گرایی،بی طرفی و اخلاق مداری از مواردی است که باید در انجام انتخابات مورد نظر قرار گیرد تا انتخابات نماد وحدت باشد.

امام جمعه شهرستان تفرش در این جلسه بر بی طرفی فرماندار در امور سیاسی تاکید کرد و گفت:مشکلات بدون نگاه سیاسی و عدم حمایت از فرد یا گروه خاصی باید برطرف شود.

مومنی خطاب به مسئولین افزود: حزب و حزب بازی و اختلافات به ضرر شهرستان است.

وی با اشاره به پیگیری های انجام شده در خصوص تعیین فرماندار تفرش، گفت: پیگیریهایی در خصوص تعیین فرماندار انجام شد و بالاخره پس از یک ماه بلاتکلیفی شهر تفرش دارای فرماندار جدید شد.

میرزایی سرپرست فرمانداری تفرش هم مدیریت هوشمندانه در برگزاری انتخابات را مورد تاکید قرار داد و گفت:عمل به قانون و تقویت زیرساخت های شهرستان تفرش از مهمترین برنامه ها در پیشبرد توسعه این شهرستان است.

همچنین حمیدوند فرماندار سابق تفرش به فعالیت های خود در طول یکسال مدیریت در این شهرستان اشاره کرد و تشکیل تعاونی دهیاران،آسفالت محورهای روستای،گازرسانی به روستاها و آبرسانی از چشمه هفتیان از مهمترین این اقدامات بود.