سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مسیر ارتباطی 200 روستای استان مرکزی بازگشایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسیر ارتباطی 200 روستای استان مرکزی بازگشایی شد

مسیر ارتباطی 200 روستای استان مرکزی بازگشایی شد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: مسیر ارتباطی 200 روستای این استان که با شدت برف و کولاک، مسدود شده بود، بازگشایی شد.

محسن عادلی افزود: با بازگشایی محور اصلی استان مرکزی، 60 گروه راهداری این اداره کل برای بازگشایی راه های 500 روستای گرفتار در برف تلاش می کنند.

وی ادامه داد: با آغاز بارش برف در استان مرکزی 300 کیلومتر از راه های روستایی برف روبی شده و 90 تن مخلوط نمک و شن در این محورها پخش شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی بیان کرد: در این مدت 49 محور استان مرکزی به طول یک هزار و 710 کیلومتر توسط گروه های راهداری این استان برف روبی و 850 تن مخلوط شن و نمک برای پاکسازی راه ها و ایجاد فضای ایمن برای تردد خودروهای عبوری توسط راهداران اداره راهداری و حمل و نقل استان مرکزی پخش شده است.

وی ادامه داد: در این مدت مسیر اصلی استان از جمله مسیر ارتباطی فراهان - خنجین، دلیجان - اصفهان، شازند - دوراهی خنداب، تفرش - سلفچگان، تفرش- فرمهین، محلات - خمین و کمیجان - اراک برفروبی و پاک سازی و 100 خودروی گرفتار در برف در محورهای اصلی استان یاری رسانی شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از رانندگانی که قصد سفر در جاده های استان مرکزی را دارند خواست، خودروی خود را به تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ مجهز کنند

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی بارش برف و باران از پنج شنبه شب در نقاط مختلف استان مرکزی آغاز می شود