رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

مستند « نراق شهری که هست» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مستند « نراق شهری که هست» 

«نراق شهری که هست» عنوان مستندی با موضوع تاریخی است که به تهیه کنندگی احمد قبادی در طبقه «ب» در سیمای شبکه آفتاب ساخته شده است.

این مجموعه مستند به منظور آگاهی بخشی به مخاطبان پیرامون شهر نراق بعنوان یکی از مواریث فرهنگی کشور با مجموعه ای از بناهای بکر و زیبا شامل بازارها، مساجد، سراها و تیمچه های متعدد، خانه های قدیمی و تاریخی، امازاده ها و ... که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند در 3 قسمت سی دقیقه ای در ساختار مستند تلویزیونی در شبکه آفتاب تولید شده است

مستند «نراق شهری که هست» در 90 دقیقه به معرفی و تبیین جاذبه های طبیعی و فرهنگی و تاریخی شهرستان نراق از جمله موزه ها، آبشار ها، آب ابنارها، خانه های قدیمی، شخصیت ها و آثار ارزشمند علمی و هنری، معرفی آداب و سنن مرسوم شهر نراق و دیگر صنایع دستی و جاذبه های گردشگری و تاریخی شهرستان نراق استان مرکزی می پردازد

همچنین این مستند می کوشد تا در قالب 3 برنامه 30 دقیقه ای با به تصویر کشیدن جاذبه های طبیعی شهر نراق و بافت تاریخی و مذهبی آن همراه با بخش های بازسازی شده، راهنمای مناسبی برای مسافران و گردشگران این شهر تاریخی باشد.

گفتنی است مستند «نراق شهری که هست» با تلاش و همراهی احمد قبادی، محمد زیولایی، فتاحی و دارابی، محمد علی یزدان پرست و جدیدی به ترتیب بعنوان کارگردان، صدابردار، تصویربرداران، مونتور و گرافیست تولید شده است.

 

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __