رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

مستند «در مسیر رود» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مستند «در مسیر رود»

   

 

 

«در مسیر رود» نام مستندی است ساخته حمید نظیری آستانه که روایت جاذبه های بکر، طبیعی و دیدنی اطراف رودخانه قره چای را با زبان گفتار و تصویر برای مخاطب بازگو می کند

با توجه به اهمیت رودخانه قره چای و مناطق اطراف آن، پرداختن به این مقوله مهم و معرفی مناطق بومی و قابلیت هایشان و معرفی خرده فرهنگ ها و آداب ورسوم منطقه ای از جنبه های اطلاعات عمومی، فرهنگ، مردم شناسی و طبیعت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

بر این باور شبکه آفتاب مستند «در مسیر قره چای» را در راستای شناسایی و معرفی منابع و طبیعت زیبای استان مرکزی تهیه و پخش کرده است.

این مجموعه با نگاهی مستندگونه به رودخانه دائمی قره چای، در تلاش است با استفاده از توان گفتار و تصاویر مستند و حضور کارشناسان از مبدأ تا محل آبریزش در محدوده استان مرکزی به معرفی سابقه تاریخی، وضعیت طبیعی، بوم شناسی، فرهنگ، مردم شناسی توانمندیهای گردشگری مناطق اطراف، روستاهای اطراف و بافت فرهنگی-تاریخی روستاهای در مسیر رودخانه قره چای بپردازد و در قسمتی از این مستند تصاویر زیبایی از روستای آقچه قلعه را نیز به نمایش می گذارد.

مستند «در مسیر رود» حاصل تلاش حمید رضا فرحی، محمود احمدی، خسرو کردعلی، مهدی جمال آبادی، وحید رحیمی، عباس آذر پی و حمید نظیری آستانه به ترتیب به عنوان تصویربردار، صدابردار، دستیار تهیه، مونتور، دستیار تصویر ، گوینده و محقق می باشد .

 

     
     
     
     

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام میخواستم این مستند رو دوباره تماشا کنم از... کاظم ۱۳۹۶/۰۵/۹ ۰۹:۰۳

کاظم
با سلام
میخواستم این مستند رو دوباره تماشا کنم از کجا بایذ تهیه کرد
با سپاس

پاسخ: با تشکر از توجه شما به برنامه های شبکه آفتاب، دادن مستند به بیرون از سازمان ممکن نیست ، شما می توانید درخواست پخش مجدد مستند را از شبکه داشته باشید . لطفا با پخش شبکه آفتاب تماس بگیرید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۹ ۰۹:۰۳

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __