مسابقه «چرخ گردون»

 

«چرخ گردون» عنوان برنامه ای است تلویزیونی با ساختار مسابقه که بصورت تلفنی به مدت 25 دقیقه برای مخاطب عام تهیه و از قاب شبکه آفتاب استان مرکزی تقدیم بینندگان شد.

«چرخ گردون» یکی از برنامه های متنوع شبکه آفتاب است که با محوریت مسابقه در برنامه های عصر گاهی سیمای شبکه آفتاب تلاش می کند در یک فضای شاد و پرهیجان، به معرفی شهرستان ها، اماکن مذهبی، تاریخی و فرهنگی استان، مفاخر استان، جغرافیای استان بپردازد.

مسابقه تلفنی «چرخ گردون »با طیف گسترده ای از سوالات حوزه های مختلف استان شناسی مواجه بوده و در فضایی گرافیکی تلاش کرده است ضمن تامین نیازهای تفریحی مخاطبان ،اطلاعات عمومی آنها در خصوص استان را نیز افزایش دهد.

در این برنامه شرکت کنندگان بصورت تلفنی در مسابقه شرکت کرده و هر شرکت کننده 10 مرحله از مجموع 5 مرحله پرسش و پاسخ، 5 مرحله بازی فکری در مدت زمان 5 تا 10 دقیقه در نظر گرفته می شود و پس از طی مراحل مسابقه مرحله نهایی که همان رمز گشایی می باشد را با توجه به امتیاز کسب شده بدست می آورد.

در مسابقه «چرخ گردون» چند نوع بازی هدفمند اجرا می شود که می توان به انجام عملیات ریاضی، قطعه گمشده که بصورت پازل استان شناسی به مخاطب نمایش می دهد و مکان یابی روی نقشه که مخاطب با استفاده از هلی کوپتر از مقصد مشخص شده به مکان دیگر حرکت می کند و ... اشاره کرد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

اجرا: اسماعیل کمال آّبادی و کیوان کیهانی

تهیه کننده: حسین سمیعیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __