جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مرکز آموزش و پژوهش شبکه آفتاب افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مرکز آموزش و پژوهش شبکه آفتاب افتتاح شد

مرکز آموزش و پژوهش شبکه آفتاب افتتاح شد

مرکز آموزش و پژوهش شبکه آفتاب افتتاح شد

مرکز آموزش و پژوهش شبکه آفتاب، با حضور دکتر مرزبان، مدیر پشتیبانی آموزش سازمان صداوسیما، مدیرکل و جمعی از معاونین، مدیران و همکاران صداوسیمای استان مرکزی، به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، دکتر آذردشتی مدیرکل صداوسیمای استان، در این مراسم با مهّم دانستن بحث آموزش همکاران در سازمان گفت:« قطعاً هر مرکزی که در مبحث آموزش جلوتر باشد موفق تر است چرا که آموزش مؤلفه ی اصلی شکوفایی، رشد و بالندگی رفتار حرفه ای، شغلی و سازمانی می باشد»

دکتر آذردشتی همچنین رفع دغدغه های پرسنل در بحث آموزش را مهم دانست و افزود:«با برپایی این مکان آموزشی و برگزاری دوره های مختلف، این مرکز می تواند با توان بالا و سرعت بیشتر در جهت اهداف و مقاصد سازمانی حرکت نماید.»

ایشان اضافه کرد:« صداوسیمای استان مرکزی با افتتاح این مرکز آموزشی از این پس، آمادگی لازم برای برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای سایر مراکز استانی را نیز دارا می باشد.

دکتر آذردشتی همچنین در پایان این افتتاح، از زحمات همه همکاران خانواده بزرگ شبکه آفتاب بخصوص زحمات همکاران حوزه های فنی، پشتیبانی و اداری جهت برپایی این مکان آموزشی، تقدیر و تشکر نمود.

دکتر مرزبان، مدیر پشتیبانی و آموزش سازمان  نیز در جریان این افتتاح و باحضور در جلسه شورای مدیران شبکه آفتاب، ضمن تشکر از زحمات مدیرکل و همکاران صداوسیمای استان مرکزی، این اقدام شایسته را قابل تحسین دانست و گفت:« قطعاً پرداختن و اهمیت دادن به بحث آموزش آن هم در دنیای تکنولوژی گسترده و با شتاب فعلی، امری لازم و مهم است. دکتر مرزبان همچنین گفت:«در تقویم آموزشی سال جدید سازمان در تلاشیم تا با برگزاری دوره های آموزشی تخصّصی بیشتر، در جهت بهبود وضعیت آموزشی همکاران حوزه های مختلف رسانه ملّی و استانی و نیز کارآمدسازی حرفه ای و شغلی ایشان گام های بیشتر و مؤثرتری برداریم.»