جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

مردم و منابع طبیعی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مردم و منابع طبیعی

تهیه کننده: محمد فراهانی

تدوینگر: فاطمه نوروزی

تصویر بردار: رضا نورمحمدی

مجری گزارشگر: هانیه ربیعی

سیمای شبکه آفتاب با هدف یادآوری اهمیت حفظ، احیاء وبهره برداری اصولی از منابع طبیعی به مردم، سه شنبه ها ساعت 21:15 دقیقه برنامه مردم و منابع طبیعی را به مدت 15 دقیقه تهیه و پخش می کند .

«مردم و منابع طبیعی» عنوان برنامه ایست که به صورت تولیدی حول محورهای دین، اخلاق، امید و آگاهی بخشی در راستای نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی، معرفی فرصت ها، تهدیدها و آسیب های منابع طبیعی با مشارکت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی در 20 قسمت پانزده دقیقه ای از شبکه سیمای آفتاب به روی آنتن می رود.

در این برنامه با محوریت معرفی فعالیت های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و ایجاد انگیزه در جهت حفظ و حراست از منابع طبیعی به عنوان میراثی گرانبها، تلاش می شود با بهره گیری از کارشناسان منابع طبیعی و پرداختن به موضوعات مختلف از جمله فرسایش خاک، قانون و منابع طبیعی، نقش مردم در حفا ظت از منابع ملی، آموزش پیشگیری از تخریب منابع طیبعی، وظایف یگان حفاظت از منابع طبیعی، آموزش آبخیزداری به کشاورزان، آشنائی با قوانین و مقررات منابع طبیعی، اهمیت فرهنگ سازی در جهت حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و ... ، اهمیت و ارزش حفاظت از منابع طبیعی، راههای حفاظت از آن و هشدارهای لازم به زبانی ساده و متکی به دانش مردم برای مخاطب بیان شود.

از جمله آیتم های برنامه «مردم و منابع طبیعی» می توان به گفتگو با کارشناسان، گزارش های مردمی، موسیقی و نریشن تصویر مرتبط با موضوع برنامه اشاره کرد.

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __