جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مردم هدف دشمنان نظام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم هدف دشمنان نظام هستند

مردم هدف دشمنان نظام هستند

مردم هدف دشمنان نظام هستند

استاندار مرکزی: هیچیک از مسئولین و خدمتگزاران نباید از هیچ کاری در راستای رفاه و تأمین نیاز مردم دریغ کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آقازاده  در جمع مردم روستای راوه از توابع شهرستان دلیجان گفت:  مردم در طول چهار دهه گذشته بیشترین مقاومت و ایستادگی را در حفظ آرمان‌های انقلاب نشان دادند و هیچیک از مسئولین و خدمتگزاران نباید از هیچ کاری در راستای رفاه و تأمین نیاز مردم دریغ کنند.

وی با بیان اینکه هدف دشمنان نظام از ایجاد مشکلات متعدد، مردم هستند تا ریشه کشور را سست کنند، افزود:حفظ آرمان‌های انقلاب با ایستادگی مردم محقق می شود.

استاندار مرکزی گفت: با وجود اقدامات انجام شده در طی سال‌های گذشته در روستای راوه باید مسئولین برای بر طرف ساختن سایر مشکلات این روستا از جمله مشکلات اشتغال، کارخانه سیمان، بهداشت، آب آشامیدنی و… تلاش کنند.

آقازاده در خصوص مشکلات روستای راوه با اشاره کمبود فضای آموزشی و افزایش جمعیت دانش آموزی این روستا گفت: اعتباری به منظور احداث مدرسه ۵ الی ۸ کلاسه در این روستا از سوی استان و کارخانه سیمان در نظر گرفته می‌شود همچنین باید مدرسه سه کلاسه فعلی نیز برای انتقال ساختمان اداری به این فضا بازسازی شود.

وی با اشاره به مشکل بالا بودن سختی آب شرب این روستا گفت: با وجود پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد تصفیه خانه روستای راوه مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار جدای از منابع استان برای تکمیل آن تا تابستان سال آینده در نظر گرفته می‌شود.

استاندار مرکزی اضافه کرد: سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای تکمیل درمانگاه روستای راوه اختصاص می یابد و انتظار می رود تا نیمه اول سال آینده این واحد درمانی بهره برداری شود و یک پزشک مستقر به مردم روستا خدمات ارایه دهد.

آقازاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: ۲۲ بهمن ماه اوج حضور مردم در راهپیمایی بوده است و امسال هم مردم با حضور خود توطئه‌های دشمن را محکوم کرده و مسئولین نیز همانند سال‌های گذشته همراه با مردم در این حماسه باشکوه شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس در دوم اسفند ماه بیان کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی لازم است چرا که حاوی پیامی مهم و کوبنده برای دشمن است و مردم در انتخاب اصلح باید کلام امام‌خمینی و سخنان مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهند.

یادآور می شود همزمان با ایام الله دهه فجر ، هزار و ۱۹۶طرح در استان مرکزی افتتاح و آغاز ساخت می شود.