جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مردم خمین با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان مستکبران می‌کوبند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم خمین با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان مستکبران می‌کوبند‌

مردم خمین با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان مستکبران می‌کوبند‌

مردم خمین با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان مستکبران می‌کوبند‌

 

فرماندار خمین بابیان اینکه روز قدس تجلی‌گاه وحدت مسلمان برای مقابله با رژیم صهیونیستی است گفت: مردم خمین با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان مستکبران می‌کوبند‌.

سید مهدی ساداتی در نشست شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان خمین با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس به‌منظور اعلام برائت و حمایت از مردم مظلوم فلسطین نقش اساسی داشته و وظیفه هر مسلمانی است که در آن شرکت کند.

وی افزود: حضور با شکوه مردم روزه‌دار ایران اسلامی در این روز تاریخی و جهانی بیش از سال‌های گذشته ضروری است و بی‌شک در شکستن پایه‌های حکومت غاصب و پوشالی صهیونیسم نسبت به گذشته تاثیرگذارتر است.

فرماندار خمین تصریح کرد: بنابراین از مردم همیشه در صحنه خمین تقاضا می‌شود که با حضور پررنگ خود مشابه هر سال در این حرکت عظیم الهی شرکت کنند و فریاد اعتراض خود به رژیم غاصب و ستمگر صهیونیسم را به ‌نمایش بگذارند تا زمینه‌ساز بیداری جهانیان شوند.

ساداتی بیان داشت: البته مسئولان و مردم شهیدپرور خمین شرکت خود در این روز را که نه تنها متعلق به فلسطین بلکه روز جهانی حق علیه باطل است را اعلام کرده‌اند و این نشان از تعهد مردم خمین به امام(ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های آن حضرت است.

وی ادامه داد: بنابراین شهر هزار شهید خمین نیز همانند  دیگر مسلمانان  سراسر کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تنفر و انزجار خود را از اشغالگران قدس شریف اعلام کرده و با حضور سرشار از اعتراض خود به این اقدام مستکبرانه مشت محکمی بر دهان آنها می‌کوبد.

فرماندار خمین عنوان کرد: فعالیت کمیته‌های ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر در تمامی ادارات، ارگان‌ها و نهادهای سراسر شهرستان خمین و همچنین شهرک های صنعتی و صنوف تولیدی این شهرستان بسیار رضایت‌بخش است.

ساداتی افزود: منشا سلامت روانی خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی در تمامی دستگاه های اجرایی و خدمات‌رسان عملکرد مثبت ستاد مردمی احیای امر به معروف و نهی از منکر و همینطور تعهد مردم به دستورات دین است.