جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم

مردم استان اصفهان در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان میزبان مسافر دلداده‌ای هستند که خالصانه پای، در راه رسیدن به رستگاری گذاشت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مسئول کمیته‌های مردم نهاد ستاد تشییع شهید حججی گفت: در حال حاضر مردم نجف‌آباد برای پذیرایی از مهمانان آمادگی کامل دارند و در این راستا 50موکب با استقرار در مسیر تشییع شهید، فعالیت خود را برای پذیرایی از شرکت کنندگان درمراسم آغاز کرده‌اند.
حسن قیصری افزود: علاوه برخدمات رفاهی وفرهنگی موکب ها، بیش از 150منزل برای پذیرایی از میهمانان و پذیرایی ویژه‌ای در حسینیه‌ها و منازل در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم وداع با شهید حججی امشب در حسینیه فاطمه الزهرا(س) نجف آباد افزود: مراسم تشییع پیکر شهید روز پنج شنبه از ساعت 8 از میدان بسیج تا میدان آزادگان این شهربرگزار و پیکر شهید در یادمان  جنت‌الشهدای نجف‌آباد به خاک سپرده می‌شود.
قیصری افزود: مراسم بزرگداشت شهید هم جمعه از ساعت6 تا قبل از نماز جمعه در حسینیه فاطمه الزهرا(س) در کمربند شمالی نجف‌آباد، جنب مرکز فرهنگی شهید کاظمی برپا می شود.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان هم اعلام کرد:
سرویس دهی در مسیرهای ۲۵گانه مراسم وداع با شهید حججی در اصفهان با ۴۰۰دستگاه ناوگان از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه به مقصد میدان امام ۱_ مسیرهای منتهی به میدان احمدآباد(میدان جمهوری اسلامی، میدان ۲۵آبان، میدان قدس، میدان بزرگمهر، میدان آزادی، میدان ۹دی، پل یزدآباد)2_مسیرهای منتهی به میدان امام حسین (ملک شهر،شهرک ولیعصر، شهرک جانبازان، خیابان آتشگاه، خمینی شهر، صفه، میدان آزادی، میدان ارتش، حکیم نظامی، خیابان توحید)3_مسیر های منتهی به میدان امام علی(ع) (خوراسگان، خیابان تالار، خیابان خواجه عمید، کردآباد) انجام می شود.
محمدعلی احمدی افزود: برای انتقال مردم اصفهان به مراسم تشییع درنجف اباد 150دستگاه اتوبوس پنجشنبه از ساعت6:45 از مبادی میدان های جمهوری اسلامی، امام حسین(ع) و آزادی به نجف آباد و بازگشت از نجف آباد به اصفهان درنظر گرفته شده است.
سرهنگ محمدرضا خدادوست فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد هم ازاجرای محدودیت های ترافیکی در این شهر خبر داد و گفت: این محدودیت ها از میدان های معلم، شهدا و امام به سمت میدان آزادگان و از میدان دانشگاه آزاد به سمت میدان بسیج اعمال می شود.