حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۷

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم

شناسه : 347482119

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم

مردم استان اصفهان آماده استقبال از شهید مدافع حرم

مردم استان اصفهان در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان میزبان مسافر دلداده‌ای هستند که خالصانه پای، در راه رسیدن به رستگاری گذاشت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مسئول کمیته‌های مردم نهاد ستاد تشییع شهید حججی گفت: در حال حاضر مردم نجف‌آباد برای پذیرایی از مهمانان آمادگی کامل دارند و در این راستا 50موکب با استقرار در مسیر تشییع شهید، فعالیت خود را برای پذیرایی از شرکت کنندگان درمراسم آغاز کرده‌اند.
حسن قیصری افزود: علاوه برخدمات رفاهی وفرهنگی موکب ها، بیش از 150منزل برای پذیرایی از میهمانان و پذیرایی ویژه‌ای در حسینیه‌ها و منازل در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم وداع با شهید حججی امشب در حسینیه فاطمه الزهرا(س) نجف آباد افزود: مراسم تشییع پیکر شهید روز پنج شنبه از ساعت 8 از میدان بسیج تا میدان آزادگان این شهربرگزار و پیکر شهید در یادمان  جنت‌الشهدای نجف‌آباد به خاک سپرده می‌شود.
قیصری افزود: مراسم بزرگداشت شهید هم جمعه از ساعت6 تا قبل از نماز جمعه در حسینیه فاطمه الزهرا(س) در کمربند شمالی نجف‌آباد، جنب مرکز فرهنگی شهید کاظمی برپا می شود.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان هم اعلام کرد:
سرویس دهی در مسیرهای ۲۵گانه مراسم وداع با شهید حججی در اصفهان با ۴۰۰دستگاه ناوگان از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه به مقصد میدان امام ۱_ مسیرهای منتهی به میدان احمدآباد(میدان جمهوری اسلامی، میدان ۲۵آبان، میدان قدس، میدان بزرگمهر، میدان آزادی، میدان ۹دی، پل یزدآباد)2_مسیرهای منتهی به میدان امام حسین (ملک شهر،شهرک ولیعصر، شهرک جانبازان، خیابان آتشگاه، خمینی شهر، صفه، میدان آزادی، میدان ارتش، حکیم نظامی، خیابان توحید)3_مسیر های منتهی به میدان امام علی(ع) (خوراسگان، خیابان تالار، خیابان خواجه عمید، کردآباد) انجام می شود.
محمدعلی احمدی افزود: برای انتقال مردم اصفهان به مراسم تشییع درنجف اباد 150دستگاه اتوبوس پنجشنبه از ساعت6:45 از مبادی میدان های جمهوری اسلامی، امام حسین(ع) و آزادی به نجف آباد و بازگشت از نجف آباد به اصفهان درنظر گرفته شده است.
سرهنگ محمدرضا خدادوست فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد هم ازاجرای محدودیت های ترافیکی در این شهر خبر داد و گفت: این محدودیت ها از میدان های معلم، شهدا و امام به سمت میدان آزادگان و از میدان دانشگاه آزاد به سمت میدان بسیج اعمال می شود.