حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب

شناسه : 347862826

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب

آئین معارفه معاون برنامه ریزی و نظارت ، معاون امور مالی و اداری ، معاون فضای مجازی و سرپرست مدیریت طرح و برنامه و نظارت صداوسیمای استان مرکزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی ، قربانی جم مدیرکل مرکز در این مراسم باتسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان وگرامیداشت یاد شهیدان بویژه شهدای مدافع حرم ، بر گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ، توسط رسانه تأکید و این امر را از مهمترین وظایف و اولویّتهای رسانه برشمرد.

وی تفاوتهای حوزه رسانه با سایر دستگاهها را یادآوری کرد و افزود : دلسردی نیروهای رسانه با توجه به رسالت بزرگ و اثرگذار آن ، پذیرفته شده نیست واگردر مسیرخدمتگزاری احساس خستگی کردیم ، توکل به خداوتوسل به ائمه را مدنظر داشته باشیم.

مدیرکل مرکز از تمام تلاش های مدیران و همکاران مرکز تقدیر نمود و همراهی ایشان در تمام فراز و فرودهای کار رسانه را تحسین برانگیز شمرد  و نمود عینی آن را در دهه اوّل محرم به لحاظ تعداد و تعدّد پخش زنده های مراسم عزاداری از نقاط مختلف استان برشمردند و تصریح کردند : ارتباط زنده از 32 نقطه استان به تعداد 37 نوبت  در ایّام عزاداری برای اولّین بار در مرکز استان مرکزی ثبت گردیده که کار بزرگ و ویژه ای بوده است  .

وی از عملکرد تمام واحدهای پشتیبانی نیز تقدیر و تشکّر نمود و با تأکید بر کار مضاعف و صداقت درکار در کلیّه حوزه های مدیریتی مرکز ، پایبندی تمام معاونین و مدیران مجموعه به این اوصاف را خواستار شد .

در پایان مراسم ،آقایان: اکبر نوروزی به سمت معاون مالی واداری مرکز، پرویز معلمیان معاون برنامه ریزی ونظارت، اسماعیل مقدسی پور معاون فضای مجازی وعلیرضا عبدی به سمت سرپرستی برنامه ریزی ونظارت مرکز منصوب شدند و احکام به ایشان ابلاغ شد .