جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در اراک برگزار شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در اراک برگزار شد.

مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در اراک برگزار شد.

مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در اراک برگزار شد.

در این مراسم که از حدفاصل میدان ولیعصر(عج) تا میدان شورا برگزار شد یگان هایی از سپاه روح الله، پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان مرکزی، نیروی انتظامی استان ، سپاه ناحیه اراک و بسیج محلات از مقابل جایگاه رژه رفتند و توان و اقتدار نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم، نیروهای مسلح با گام های استوار باردیگر اقتدار، عزم و اراده خود را در حفظ دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیدند و توانمندی های دفاعی نیروهای مسلح و آمادگی رزمندگان غیور، مومن، با اراده و متخصص در نیروهای مسلح و بسیج مردمی ایران اسلامی به نمایش در آمد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس گفت : شرایط جنگ شرایط سختی بود ، ولی امروز اقتدار کشور به برکت خون شهدا و امام راحل با انسجام ملی و رهبری قاطع و همچنین آمادگی کامل نیروهای مسلح در مقابل دشمنان بی سابقه و بی نظیر است.

آیت الله دری نجف آبادی افزود : آمادگی نیروهای مسلح موجب ترس و ارعاب دشمن مس شود و باید روز به روز توان تسلیحاتی آنها بر هوا ، زمین و دریا و همچنین هوشیاری نیروهای اطلاعتی وامنیتی در مقابل دشمنان افزایش یابد.

امام جمعه اراک ، ایمان ، آگاهی ، صبر و مقاومت در راه خدا را سه اصل مهم برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی یاران برشمرد.

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان با گرامیداشت این هفته گفت : دوران دفاع مقدس به همه درس مقاومت و ایثار وشهادت آموخت و موجب شد ملت ایران در مقابل توان بالای تبلیغاتی و تسلیحاتی دشمن با عزت پیروز شود.

در ادامه این مراسم یگان‏های متعدد نظامی ارتش، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و گروه‌های مختلف بسیجیان با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و روزهای دفاع مقدس با نمایش توانمندی‏های نظامی و انتظامی خود از مقابل جایگاه رژه رفتند.

لازم به ذکر است، رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تمام شهرستان های استان مرکزی برگزار شد.