سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مراسم آبروی محله‌، افتخار کوچه در محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم آبروی محله‌، افتخار کوچه در محلات

مراسم آبروی محله‌، افتخار کوچه در محلات

 

  مراسم" آبروی محله، افتخار کوچه ما" بزرگداشت شهید مجید سروش در محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس مراسم"آبروی محله، افتخار کوچه ما" در هفته دفاع بزرگداشت شهید مجید سروش شهرک امام خمینی شهر محلات برگزار شد.

این مراسم با حضور مسئولین و خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و مردم شهرستان محلات در کوچه شهید مجید سروش برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ حسینی از مسئولان سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رشادت‌ها و جانفشانی شهدا و ایثارگران، مایه سربلندی خانواده و ملت ایران است و باید قدردان این از جان‌گذشتگی‌ها باشیم.

سرهنگ حسینی از شهدا به عنوان تابلو‌های عزت و شرف برای جامعه ایران یاد کرد و افزود: الگوگیری از شهدا که هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشته و با نثار جان خود عزت و اقتدار را برای کشور به ارمغان آوردند، باید مورد توجه قرار گیرد.

در پایان این مراسم محمد اتابکی مداح اهل بیت محمد اتابکی در مدح اهل بیت و شهدا نوحه خوانی کرد.

هفته دفاع مقدس از دوشنبه ۳۱ شهریور ماه آغاز شده و تا دوشنبه هفتم مهرماه ادامه دارد و در این هفته برنامه‌های متنوعی در شهرستان‌های استان مرکزی برگزار می‌شود.

به گفته سرهنگ کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی برنامه‌های چهل سالگی دفاع مقدس با شعار محوری و راهبردی "ما قوی هستیم" تدوین شده اند و از سوم خرداد ماه آغاز شده اند و تا پایان سال با محوریت شهدا ادامه خواهند داشت و چندین برنامه مهم در هفته دفاع مقدس هفته برگزار خواهد شد.

ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در تمام شهرستان‌های استان مرکزی تشکیل شده و کلیه دبیران و اعضای ستاد باید به شکل هفتگی گزارشات فعالیت‌های انجام شده را به اداره کل حفظ آثار و دبیرخانه ستاد ارسال کنند.