جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مدیریت فطریه در استان مرکزی - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایش محتوای رمضان

مدیریت فطریه در استان مرکزی

مدیریت فطریه در استان مرکزی


مدیریت فطریه در استان مرکزی

مدیریت فطریه در استان مرکزی

 

وجوهات دریافتی فطریه در کمترین زمان ممکن بین جامعه هدف بهزیستی استان مرکزی توزیع می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت:  588 صندوق جمع‌آوری فطریه در ایام عید سعید فطر با هماهنگی دبیرخانه شورای زکات استان مرکزی، فرمانداری، سازمان‌های مردم‌نهاد و ادارات بهزیستی سراسر استان استقرار می‌یابد.

امینی افزود: صندوق‌های اشاره شده در ‌عید سعید فطر در مقابل محل برگزاری نماز عید و مساجد و همچنین در مسیر برگزاری نماز مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به توزیع فطریه بین نیازمندان گفت: مبلغ فطریه جمع‌آوری شده هر شهرستان به منظور کمک به نیازمندان همان شهرستان به کار گرفته خواهد شد، به‌طوری که فطریه و کمک‌های مردمی جمع شده ، به منظور ایجاد مسکن، تعمیر و تجهیز منازل، اشتغال و درمان، تسهیل ازدواج و تأمین جهیزیه معلولان و مددجویان نیازمند و تهیه مواد غذایی خانواده‌های نیازمند هزینه می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت:  تلاش ما بر این بود تا در جمع‌آوری و توزیع وجوهات مردمی موازین شرعی دقیق و به‌درستی رعایت و اجرا شود به‌طوری که در هر پایگاه 3 صندوق برای جمع‌آوری کفاره عمد، زکات فطریه عام، زکات فطریه سادات مستقر خواهد بود تا جمع‌آوری و هزینه‌کرد وجوهات بر اساس موازین شرعی و دینی انجام گیرد.

امینی با تأکید بر اینکه وجوهات دریافتی در کمترین زمان ممکن بین جامعه هدف بهزیستی توزیع می‌شود، افزود: معلولان ، ایتام، زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست از جمله جامعه هدف بهزیستی هستند که مبلغ جمع‌آوری شده بین آنها توزیع می‌شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.