جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مددجویان محلات به مشهد مقدس اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

مددجویان محلات به مشهد مقدس اعزام شدند

مددجویان محلات به مشهد مقدس اعزام شدند

مددجویان محلات به مشهد مقدس اعزام شدند

مدیر کمیته امداد محلات گفت: 40 مددجو زیرپوشش این نهاد ماه جاری در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند.

حسین رجبی اظهار داشت: اعزام کاروان‌های زیارتی به مشهد مقدس زمینه تقویت ارزش‌ها و باورهای دینی را بین خانواده‌های مددجویان فراهم می‌کند و باعث ارتقای سطح فرهنگی و مذهبی آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه اعزام خانواده‌های زیر پوشش به سفرهای زیارتی از برنامه‌های فرهنگی این نهاد است، گفت: در مهرماه جاری 40 نفر از خانواده‌های تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر کمیته امداد محلات با بیان اینکه خانواده‌ها با کمک خیران به این سفر معنوی اعزام شدند، افزود: مدت اعزام این خانواده‌ها 6 روز بوده و برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در طول سفر برای خانواده‌ها تدارک دیده شده است.

رجبی با اشاره به اینکه این خانواده‌ها در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند، گفت: طرح شوق زیارت از طرح‌های خداپسندانه کمیته است که در قالب این طرح، نیازمندانی که تا کنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.

وی افزود: اعزام کاروان‌های زیارتی به مشهد مقدس زمینه تقویت ارزش‌ها و باورهای دینی را بین خانواده‌های مددجویان فراهم می‌کند و باعث ارتقای سطح فرهنگی و مذهبی آنها می‌شود.