سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

محفل انس و مودت کانون بازنشستگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

محفل انس و مودت کانون بازنشستگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه محلات

محفل انس و مودت کانون بازنشستگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه محلات

محفل انس و مودت کانون بازنشستگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه محلات

محفل انس و مودت کانون بازنشستگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه محلات با حضور دکتر سلیمی نماینده محترم مردم محلات و دلیجان در مجلس در پارک سرچشمه محلات برگزار شد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: مهمترین اهداف دشمن در این زمان نفوذ است ، نفوذ یک امرا واهی و توهمی نیست، حقیقت است . بعضی افراد فکر میکنند ما با مذاکرات امریکا مشکل داریم، ما با اصل مذاکرات مشکل نداریم با امریکا مشکل داریم زیرا کشوری بسیار خبیث و غیر قابل اطمینان است.

وی افزود :همین الان هم افراد فهمیدند که امریکا بسیار خبیث است و قدرت استکباری است. ما در برجام فهمیدم که به غرب نمیتوان اعتماد کرد زیرا در برجام هیچ خروجی برای کشور نداشته است.

سلیمی افزود: ایاتی در قران با موضوع نفوذ مطالبی بیان کرده که بسیار واضح و دقیق میباشد، قران فرموده است مراقب باشد و اسرار خود را حفظ کنید و نگذارید افراد به صندوقچه اسرار شما دسترسی پیدا کنند.نفوذی به معنای این نیست که فردی از خارج وارد کشور شود و بگوید من نفوذی هستم، افراد از داخل ضربه خود را وارد میکنند.

در پایان دکتر سلیمی گفت: ما مدیون بچه های متدین و انقلابی هستیم و از شما میخواهم بنده را رصد کنید و نکات ضعف و قدرت را تذکر دهید .ما ایستاده ام و از دستاوردهایی انقلاب محافظت خواهیم کرد.

در ادامه این برنامه مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه خانواده‌های پیکشسوتان سپاه برگزار شد