سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

محراب عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

محراب عشق

Loading the player...

 

رادیو آفتاب به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر با ویژه برنامه زنده «محراب عشق» مراسم معنوی و روح بخش شب های قدر را پوشش و انعکاس می دهد.

این برنامه در راستای فضاسازی معنوی شبهای احیاء برای مخاطبان، به تبیین جایگاه و اهمیت شبهای قدر، ارزش عبادت و شب زنده­داری، معرفی فضایل و برکات شب­های قدر، انعکاس مطلوب آیین معنوی احیاء و شب زنده داری لیالی قدر در استان مرکزی با محورهای موضوعی نگاهي به سيره و زندگی حضرت علي (ع) و چگونگي ضربت خوردن و شهادت ايشان، حق محوري و عدالت در سيره حضرت علي (ع)، اميرمومنان در انديشه و كلام بزرگان و ... در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان می پردازد.

ویژه برنامه «محراب عشق» همراه با آیتم های انعکاس آیین شب های قدر از مساجد اراک، پخش مراسم معنوی قرآن به سرگیری و دعای جوشن کبیر، ادعیه، همخوانی، مداحی و مرثیه خوانی بصورت زنده، بسته های کوتاه سخنرانی با موضوعات اخلاقی، مباحث کارشناسی حجت الاسلام چگینی، ارتباط زنده با اماکن مذهبی، گزارش شهرستانها و ... تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود.

این برنامه که با تهیه و پخش گزارش های امید کریمی همراه است، در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از ساعت 22 الی 3 بامداد در شب های قدر از شبکه صدای آفتاب استان مرکزی تقدیم شب زنده داران ایام قدر می شود.

 

تاریخ تولید: 1398

تهی کننده: احمد طاهری، سید محمد محمدی

گویندگان: حمید یعقوبی، علیرضا رافعی و جواد فراهانی

گزارشگر: امید کریمی

نویسنده: فائزه امینی