جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در استان مرکزی اعلام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در استان مرکزی اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در استان مرکزی اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در استان مرکزی اعلام شد

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس را اعلام کرد.

‌ابوالفضل امیدی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در استان مرکزی اظهار داشت: به منظور برگزاری هر چه پرشکوه‌تر راهپیمایی روز جهانی قدس و خدمت‌رسانی هرچه بهتر به عموم شهروندان روزه‌دار و انقلابی محدودیت‌هایی در سطح شهر اراک اعمال شده است.

وی افزود: محدودیت‌های اعمال شده در سطح شهر اراک از ساعت 7 بامداد روز جمعه مورخ 11 تیرماه تا پایان مراسم ادامه دارد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: در ساعات محدودیت ترافیکی، رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری ممنوع است.

‌امیدی بااشاره به محدوده‌های ترافیکی روز قدس در اراک گفت: خیابان شهید بهشتی از میدان شهدای 7 تیر، خیابان مخابرات از تقاطع 22 بهمن، خیابان شهید رجائی از 12 متری، میدان حضرت ولی عصر (عج) به سمت میدان سرداران و خیابان حضرت امام خمینی (ره) ،خیابان محسنی،خیابان شیخ فضل الله نوری و مسیرهای منتهی به آن،خیابان شهید ادبجو به سمت میدان البرز ، خیابان دانشگاه از تقاطع آیت الله غفاری به سمت میدان سرداران ، میدان جهاد به سمت میدان سرداران و کلیه مسیرهای منتهی به مصلی بیت المقدس شهر اراک محدوده ترافیکی در شهر اراک است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در جهت تامین امنیت مسیر راهپیمایی و جلوگیری از سد معبر و سوء استفاده عوامل خود فروخته و معاند از پارک خودروها در مسیر راهپیمایی از ساعت یک بامداد روز جمعه جلوگیری به عمل می‌آید و در صورت توقف خودرو ،با راننده آن برخورد قاطع و خودرو به پارکینگ منتقل می‌شود.