سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مجموعه تلویزیونی انقلاب زیبا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مجموعه تلویزیونی انقلاب زیبا

تهیه کننده: رامین عباسی‌زاده

کارگردان: بهرنگ توفیقی

بازیگران سریال: آتیلا پسیانی، آزاده صمدی، فریبا کوثری، مجید مظفری، علیرضا کمالی ، شقایق فراهانی، مجید واشقانی، نوش آفرین رحمانی ، ماریه تهرانچی، فهیمه جلوخانی، کیان محمدی،  غلامرضا صادقی، نیوشا مدبر

تیتراژ پایانی: محمدرضا علیمردانی

انقلاب زیبا نام سریال تلویزیونی است به کارگردانی بهرنگ توفیقی که در ایام دهه فجر هر شب ساعت 19 و تکرار آن در ساعت 13 از پخش سیمای شبکه آفتاب به نمایش در می آید.

سریال انقلاب زیبا، یکی از جدی ‌ترین سریال‌های معمایی تلویزیون است که در 13 قسمت، داستانی برآمده از تبعات شیوه عملکرد سازمان امنیت و اطلاعات کشور (ساواک)‌ را روایت می‌کند و زندگی یکی از اعضای این سازمان را در زمان کنونی به نمایش می‌گذارد.

در خلاصه داستان این سریال به نویسندگی حامد عنقا آمده است: زیبا و حامد به تازگی ازدواج كرده‌اند. بازگشت پدر زیبا از خارج پس از سال‌ها باعث یادآوری خاطره و ماجرای تلخی در سال‌ها پیش می‌شود كه خانواده‌ها را تا مرز از هم پاشیدگی پیش می‌برد. در این میان اما ماجرای بزرگتر و خطیرتری در پس این اتفاق جریان دارد كه زندگی همه را تهدید می‌كند.

این سریال به تهیه‌كنندگی رامین عباسی‌زاده و كارگردانی بهرنگ توفیقی میباشد

بازیگران سریال؛ آتیلا پسیانی، آزاده صمدی، فریبا کوثری، مجید مظفری، علیرضا کمالی ، شقایق فراهانی، مجید واشقانی، نوش آفرین رحمانی ، ماریه تهرانچی، فهیمه جلوخانی، کیان محمدی،  غلامرضا صادقی، نیوشا مدبر و... در این سریال بازی دارند.

تیتراژ پایانی این سریال را محمدرضا علیمردانی اجرا کرده است

سال تولید: 1393


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __